2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

عزیزان گل 

برای باردار شدن 

یه دستور عمل میگم صدرصد جوابه 

من حقیرم دعا کنین 

اولین کار حدف گوشت گاو  فست فود  و رب  کنسروی و تن ماهی و چیپس و پفک و دوغ و برنج آبکش  و سالاد شیرازی مخصوصا شب 

هفته ایی حداقل یه بار باید عدسی با آب قلم و فلفل و زنجفیل بخورین هم خانوم هم آقا 

صبحونه یه روز در میون سه شیره و ارده  روزایی هم که نمیخورین حتما پیاز سرخ کنین توش تخم مرغ بزنین با نون سنگک  

عسل و دارچین شبا قبل خواب یه قاشق چایخوری جفتتون بخورین 

مالیدن روغن سیاهدونه به کمر  به مدت چهل شب 

آغشته کردن پنبه به روغن سیاهدونه و گزاشتن داخل ناف  در شب  برای اینکه نیاد بیرون رو ناف چسب بزنین تا صبح 

هم آقا هم خانوم  طبع بدن رو شدیدا گرم میکنه  و سموم بدن رو دفع 

خانوم توی زمان پریود باید روی کمرش بادکش گرم بندازه تو دوران پریود حذف ماست و خیار و ترشیجات از رژیم غذایی 

خوردن گوشت شتر  حداقل ماهی سه بار به صورت آبگوشت و کتلت 

خوردن گوشت گنجشک  حداقل ماهی سه بار به صورت عصاره توی غذاها یا آبگوشت 

از داروخونه قرص ژل رویال زینگ  ویتامین d3 ویتامین ایی فولیک اسید و امگا  ۳ بخرین  جفتتون بخورین 

من خواهرم مشکل باروری داشت پیش چندتا دکترم رفت درمان نشد تا اینکه یکی از دوستاش دکتر بهناز عطار شاکری  رو بهش معرفی کرد الان یه دختر ناز داره خیلی دکتر خوبی بود واقعا 

2706