2733
2734
مراعات کردم جوابتو با حوصله دادم وقتی به میگی هول شوهری بفهم چی میگی تو هول شوهر نباش ول کن مردی که ...

من رفتم شوهرم ولم نمیکنه. معلومه چقدر درمونده ای تاپیک شخم زدی. 

کاربری هفتمم.به لطف سیم کارت پدرشوهر جان این بترکه دیگع باید برم از بقال سرکوچه سیم کارت بگیرم

این مردک از اولم که مشخص بود رضایت میده تو همون مصاحبه ش با خبرنگار  واسه اسم زنه غش و ضعف میرف 

حتی بنظرم از اول میدونست دخترش توسط این زنیکه شکنجه میشه و خودشم موافق بوده.

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره یکی مث تو بود دقیقا نتونست خوشبختیم رو ببینه امد آوار زندگیم شد خوبه هم جنس هات رو خوب میشناسی

بدبخت زن شوهرم خیانت کرده رفته نه همسرم منم بعد دو سال اومدم ولی شوهرتو تو رو قبول نکرده خیانت کرده توام از بس شوهر ندیدی جایی نداری موندی والا ادم که غرور داشته باشه خیانتو قبول نمیکنه

یه صلوات برای آرامش و شاکر بودنم به همه چیزایی که هست و دیگه نمیشه تغییرش داد
2731
من رفتم شوهرم ولم نمیکنه. معلومه چقدر درمونده ای تاپیک شخم زدی. 

درمونده تویی عزیزم شوهرت دوست داشت خیانت نمیکرد بهت

بدبخت زن شوهرم خیانت کرده رفته نه همسرم منم بعد دو سال اومدم ولی شوهرتو تو رو قبول نکرده خیانت کرده ...

هر چی دوست داری بگو سبک بشی من راضیم فحش بده فقط تو رو قران بچخ رو دیگه اذیت نکن قول بده 

کاربری هفتمم.به لطف سیم کارت پدرشوهر جان این بترکه دیگع باید برم از بقال سرکوچه سیم کارت بگیرم
درمونده تویی عزیزم شوهرت دوست داشت خیانت نمیکرد بهت

بگو بگو خنک بشی اره من زن مرد بچه دار شدم نترشم 

هر چی دوست داری بگو سبک بشی من راضیم فحش بده فقط تو رو قران بچخ رو دیگه اذیت نکن قول بده 

کی حرف بچه رو زد من دارم جواب بی احترامی تورو میدم مشکل روح توعه اسیب دیده از خیانته نمیتونی حرف حق بشنوی کجای حرفا و تاپیکای من حرف از اذیت بچه هست

کی حرف بچه رو زد من دارم جواب بی احترامی تورو میدم مشکل روح توعه اسیب دیده از خیانته نمیتونی حرف حق ...

آروم باش باشه گفتم که تو خوبی چی میخوای الان بگو من راضیم هر کاری کنم اون پسر رو عذاب ندی

بگو بگو خنک بشی اره من زن مرد بچه دار شدم نترشم 

دوس داشتم زنش بشم میخواست زنش حواسش ب زندکیش باشه نره با ده نفر بگرده الانم زندگیمو میکنم خوشبختم حتی بچه اذیتم کنه بعد ی مدت بزرگ میشه میفهمه امثال نفهمی مثل تو باعث شدن زندگیش سخت بشه والا که من اذیت و رفتار بدی نداشتم 

و ادمایب مثل امثال تو لیاقت جواب دادن ندارن

ن به امضات نه به کامنتت!

داره من رو میخوره نگاه کن هی میگه شوهرت خیانت کرده برو بزار مثل من بیان سر زندگیت

آروم باش باشه گفتم که تو خوبی چی میخوای الان بگو من راضیم هر کاری کنم اون پسر رو عذاب ندی

چی میگی خداروشکر روانی هستی متاسفم برات بر ب فکر شوهر خودت باش شاید الان با یکی دیگه اس امار اون واحب تره 

دیگه جوابمو نده

دوس داشتم زنش بشم میخواست زنش حواسش ب زندکیش باشه نره با ده نفر بگرده الانم زندگیمو میکنم خوشبختم حت ...

باشه اوکی خنک شدی فقط تو رو به امام زمان با بچه کار نداشته باش تو واقعا خطرناکی 

2706