2733
2734
عنوان

بچه ها تو رو خدا بیاید امروز فهمیدم باردارم 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 6804 بازدید | 245 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میدونم چی میگی تصمیم قطعی رو خودت باید بگیری کسی از زندگی تو خبری نداره فقط زودتر تصمیم بگیر . ...

توی بارداری بدلیل تغییر هورمونی؛خلق و خوی خانمها خیلی عوض میشه و معمولا احساس به عقل غلبه میکنه.

آدم نمیتونه درست تصمیم بگیره.

2731
چشم حتما فدات یادم میمونی....☺ دارم دق میکنم 😢😢😢😢😢😢😢😢

ووشششش خدانکنه.میدونم خیلی حس بدیه ولی به حق امام رضا میری پابوسش💙

مرسی عزیزم

بهترین چیز درباره من تویی..♡
منم دعا کن آبجی

چشم گلم حتما فداتشم...اگه قسمتم بشه آمپولا تاثیر نذاشت چیکارکنم تورو خدا کمکم کن 😓😢😓😢

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
2740
ووشششش خدانکنه.میدونم خیلی حس بدیه ولی به حق امام رضا میری پابوسش💙 مرسی عزیزم

چیکار کنم پریود بشم؟😢😢😢😢

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  

وقتی زندگی رو هواس چطوری رابطه دارید

الان واسه ما رو هواس که هیچ خبری نیست

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌
کاش منم پری نشم 😭

من نمیییشممم😭😭😭😭

ولی مجردم 😐😐😐😐😐

ادم میشه ی درد 

نمیشه هزار تا درد😭😭😭😭 

تو مجردیم ک ادم خودش میدونه ک کاری نکرده ولی شک میکنه ب خودش😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

بعضی دعا ها چه قشنگ ب دل ادم میشینه                      خداوندا                                                      نه انقدر پاکم ک مرا کمک کنی.                                 نه انقدر بدم ک رهایم کنی ...                                     میان این دو گم شده ام                                     هرچه تلاش کردم نتوانستم همانی باشم ک تو میخواهی                                                               خدایا رهایم نکن                                                     الهی دستم ب اسمانت نمیرسد ...                                      اما تو ک دستت ب زمین میرسد                                            بلندم کن ....                        
طبیعی  اصلا فکرشم نمیکردم اینطور بشه

خب دیگه ایراد ازخودتم بوده 

همچین تهمت بزرگی بهت میزنن بعد روش پیشگیریت طبیعیه 

حالام کارازکارگذشته 

امیدوارم بهترین تصمیم روبگیری 

ازاون برادرشوهر الدنگ هم شکایت کن 

گرنگهدارمن آن است که من میدانم 😍😍😍شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد💝💝💝
2706