2752
2734

مدرسه با اینکه نزدیکه و ما پیاده میریم و میایم! سطح مالی خانواده ها بالاست... در ظاهر مثل هم هستیم ولی دیدم پدرا با ماشین های مدل بالا میان! یا متوجه شدم مثلا دوست دخترم سفرهای خارجی میرن! یا همکلاسیش که با هم رفیق هستن میره اسب سواری! 

تا الان پیش دبستان و کلاس اول تو این مدرسه بوده!

من نمیدونم بزارم بمونه یا نه؟!!!

ما می تونیم هزینه رو بپردازیم ولی واقعا در توانمون سفر خارجی و باشگاه اسب سواری و.... نیست... 

من نگرانم بچم بزرگتر شد مقایسه کنه و آسیب ببینه! 

خیلی دو دلم واقعا خیلی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ولی به نظرم مامان من درست ترین کارو کرد

گذاشت تا هفتم منو دولتی که سطح پچه ها یکی باشه از هفتم تا دوازدهم من رفتم غیرانتفاعی چون دیگه به بلوغ رسیده بودم و خانواده امو درک میکردم

مدرسه دولتی از غیر انتفاعی خیلی بهتره معلمهاش از مراکز فرهنگیانن و سواد دارن ولی غیرانتفاعیها اینطور نیست میبینی مهندس کامپیوتر معلم کلاس سوم هست طریقه آموزش را بلد نیست مدرک مرتبط نداره فقط پول میگیرن و الکی بچه ها را میفرستن سال بعدی 

هم پولت از دستت میره هم بچه ات بیسواد میاد بالا

بچه رو جوری بار بیارید که به این چیزا توجه نکنه 

همیشه دست بالای دست هست همون پولدار هم از یه پولدار دیگه پایینتره

بنظرم باید اینچیزا رو به بچه ها اموزش داد

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
بچه رو جوری بار بیارید که به این چیزا توجه نکنه  همیشه دست بالای دست هست همون پولدار هم از یه ...

نمیشه عزیزم بچه ست خود من ماشیناشون میبینم دلم میخواد چه برسه به بچه   

ولی به نظرم مامان من درست ترین کارو کرد گذاشت تا هفتم منو دولتی که سطح پچه ها یکی باشه از هفتم تا د ...

رشته خوبی قبول شدی الان؟

چون منم به این گزینه خیلی فکر میکنم که  سالهای حساسو بره مدرسه ی خیلی خوب

من خوشبخت ترین و خوش شانس ترین بانوی جهانم،خدایا شکرت❤❤❤
2706