2752
2734
عنوان

من دخترم مدرسه غیرانتفاعی گذاشتم و رضایت داشتم تا الان ولی...

| مشاهده متن کامل بحث + 3915 بازدید | 146 پست
اره ولی اون وسط قطعا چند تا بچه ی خوبم هست که دختر بتونه باهاشون ارتباط بگیره  بذار همینجا با ...

ببین بازم با سطح پایینا ارتباط گرفت که من گفتم خوب چه کاریه برم اینهمه پول بدم بازم بره با سطح پایینا ! این مشکلم هست 

ولی به نظرم مامان من درست ترین کارو کرد گذاشت تا هفتم منو دولتی که سطح پچه ها یکی باشه از هفتم تا د ...

|شوهر من با 19 سال سن چون دانشجوی دانشگاه ازاد تهران شمال بوده اونجا میگفت همه پولدار بودن دچار افسردگی شده بود دیگه چه برسه به بچه و نوجوون

همه عمر برندارم سر از این خمار مستی    که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببین مشکل اینجاست که ادمهای پولدار نمیان با سطح پایین معاشرت کنن مثلا تولداشون دختر منو دعوت نکردن ی ...

عزیزم شاید دختر خودتون باهاشون صمیمی نمیشه ...ببین معاشرت می‌کنه باهاشون تو مدرسه ؟صمیمی هستن ؟

تونیتی خودتو وقف بدی باهاشون؟ ببین بچه های پولدار مغرورم هستن کلا سیستمشون متفاوته با ما! خیلی بچه ه ...

نه عزیزم از لحاظ مالی ضعیف نبودیم متوسط رو  به بالا

ولی خب اونا چون همه چیز در اختیار داشتن ولی من اینجوری نبود اصلا خودم به بابام میگفتم دلیلی نداره لوازم تحریر علاوه تر بگیرم بیشتر ساده میگرفتم و دوستام هم اصلا این مدلی نبودن که داشته هاشون رو بزنن تو چشمم خداروشکر

حتی همیشه دوست داشتن بیان خونه ما میگفتن حال خوبی میگیریم خونتون ما  دوستا 5نفره بودیم و درطول هفته 3روزش میومدن خونه ما کلا با آبجی و داداشام و مامان بابام بیشتر دوست بودن😁

با اینکه خونه اونا قصر بود خونه ما معمولی

الانم که دوتا بچه دارم هنوزم رفت و آمد خانوادگی داریم هر 5تایی زندگیمون در یه سطحه

ببین مشکل اینجاست که ادمهای پولدار نمیان با سطح پایین معاشرت کنن مثلا تولداشون دختر منو دعوت نکردن ی ...

اشتباه میکنی دنیای بچه ها پاکه به شغل پدر کاری ندارن.

شاید دوستای صمیمیشو دعوت کرده. دخترت اگر درسش خوب باشه و بتونه خوب ارتباط برقرار کنه دوست پیدا میکنه

|شوهر من با 19 سال سن چون دانشجوی دانشگاه ازاد تهران شمال بوده اونجا میگفت همه پولدار بودن دچار افسر ...

همین دیگه واقعا بچه ست نمیشه توقع داشت دلش نخواد 

ببین بازم با سطح پایینا ارتباط گرفت که من گفتم خوب چه کاریه برم اینهمه پول بدم بازم بره با سطح پایین ...

من دبستانم یه مدرسه ی غیر انتفایی بودم , بعدش واسه راهنمایی و دبیرستان اکثرا مدرسه ی خاص قبول شدیم چند تا از همکلاسی هامون قبول نشدن و رفتن مدرسه های دولتی بعد از چند سال تو امتحان نهایی دبیرستان دیدیمشون واقعا تعجب کردیم همشون اوضاع رفتاری و شخصیتی شون داغون بود انگار از کف خیابون جمع شون کرده باشی 

ولی واقعا تو مدرسه ی ما هیچکس شبیه اونا نبود 

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
عزیزم شاید دختر خودتون باهاشون صمیمی نمیشه ...ببین معاشرت می‌کنه باهاشون تو مدرسه ؟صمیمی هستن ؟

چرا میخواد خیلی اجتماعیه ولی تو این دوسال خیلی راهش ندادن میگن تو نیا... باور کن درسشم خوبه خیلی... حتی باز با مادری دوست شدیم اخرای سال بچش دیگه دخترمو تحویل نمیگرفت رفت با بقیه... چون خیلی بچه ها مادی هستن مثلا خودکار قشنگ ببینن دست یکی باهاش دوست میشن وسایل عادی باشه نه 

با مادرا صبحت میکردم میگفتن دولتی بزاری چند سال بعد میبینی بچت هیچی یاد نگرفته فقط اومده بالا 

نه عزیزم.

من خودم ابتدایی یه مدرسه دولتی تو روستا بودم.

از همون مدرسه دولتی و بدون کلاس دیگه ای راهنمایی نمونه دولتی قبول شدم.

دبیرستان هم نمونه بودم. دانشگاه هم لیسانس و ارشد دولتی بودم.

الان پسر خودم می‌ره کلاس دوم. اول غیر انتفاعی بود ولی برا دوم شک دارم که دولتی بفرستم یا نه. آخه پسرا خیلی بزن بزن و بی ادبی دارن. میترسم برا بچه

اشتباه میکنی دنیای بچه ها پاکه به شغل پدر کاری ندارن. شاید دوستای صمیمیشو دعوت کرده. دخترت اگر درسش ...

باور کن اینجوری نیست اصلا نمیدونی چه سیاست هایی دارن! دخترم درسش عالیه تنها کسیه که همش داره تو جمع صبحت میکنه و میخونه .... ولی بهش میگن نکن بقیه ناراحت نشن... بچه ها پولدارا با همن خیلی راه نمیدن بچه رو تو جمعشون... 

بله  من سونوگرافی دانشگاه دولتی روزانه آوردم خواهرمم نهمه مامانم اونم همینطوری فرستاد

یعنی رایولوژی منظورتون چون رشته سونوگرافی یع از شاخه های تخصصی  پزشکی

همه عمر برندارم سر از این خمار مستی    که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
اشتباه میکنی دنیای بچه ها پاکه به شغل پدر کاری ندارن. شاید دوستای صمیمیشو دعوت کرده. دخترت اگر درسش ...

عزیزم دو سال بودم دیگه کاملا تجربه کردم واقعا اینجوری نیست

|شوهر من با 19 سال سن چون دانشجوی دانشگاه ازاد تهران شمال بوده اونجا میگفت همه پولدار بودن دچار افسر ...

آخه چاره ایی نیست 

هفتم تا دوازدهم میشه گفت سالای طلاییه که باید تو یه محیط خوب درس خوند

باز نوجوون متوجه اس درک داره نمیدونم ولی منو خواهرم که اینطور نیستیم مثلا خواهر من گاهی وقتا توضیح میده که اره دوستاش سفرهای دبی و کویت اینارو دارن

2706