2752
2734
عنوان

آب کمر نوزادان

251 بازدید | 9 پست

بچه ۱۰ ماهه چشمش ناگهانی انحراف به داخل پیدا کرده

گفتن توی mri چیزی نیست باید آب کمر نوزاد رو بگیریم ببنیم چه مشکلی هست؟ 

ممکن به خاطر ویروس هایی باشه که قبلا داشت چون خیلی سرفه های بدی میکرد و اسپری میزد از عوارض اون ها نبوده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اب نخاع برای ازمایش کلی می گیرن ولی اخه نوزاد؟ ادم دلش نمیاد

اره برادرزاده ی منکه طفلی همون لحظه بدنیا اومد دوبار اینکارو کردن 😑

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736

نمیدونم انشالله که خوب میشه فقط عزیزم به یه دکتر بسنده نکن چندجا ببر مطمئن شو بعد

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️

والا من ک مجردم از نوزاد اطلاعی ندارم درکل ولی آب کمر ک میگیرن ی بنده خدایی جوون پسر همسایه ک گرفتن خیلی ضعیف شد و چندماه حالش ناخوش بود با کلی مراقبت اوکی شد ک مث اولش بشع از نوزاد میخان بگیرن یکم ناجور نیس؟

بعد از چند سال کاربریم خود به خود حذف شد هعییی😕😖بگذریم❤❤خانم دکتر آینده💗

آن شالله بزودی مشکل رو بفهمن و چیز مهمی نباشه زود رفع بشه ...

گوشی دستش ندادین یا تلویزیون ببینه با زاویه ی بد؟

آخه ماهیچه چشماشون خیلی ضعیفه 

مادربزرگمم. خدابیامرز قدیما میگفت اگه بالاسر بچه داد بزنید  چشمش انحراف پیدا میکنه حالا نمیدونم چقدر راسته

چشم پزشکی هم بب ر

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736