2737
2734
عنوان

بچه ها تو رو خدا بیاید امروز فهمیدم باردارم 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 6804 بازدید | 245 پست
تاپیک سرکاریه کامل بخونین

عه راست میگی چرا مگه چی گفت فهمیدین سرکاریه

خیلی به این جمله روانشناس فکر میکنم که میگفت باور کنید اینایی که میان پیش من و ازم مشاوره میخوان مشکل ندارن اطرافیانشون هستن که مشکل دارن و من واقعا متاسف میشم و درمونده
شما از یه طرف میگی ۴ساله المان بودی و تازه برگشتی از طرف دیگه تاپیک زدی تو بیمارستان صارم(شایدم ثار ...

کلا همه حرفاش ضد ونقیضه - اینجوری که استاتر میگه با خانواده شوهر هی میرن المان هی خانوادی دوباره میان ایران- هم ایران چزشکی میخونه هم المان- هم پریوده هم حامله-با این تفاسیر حقوق بگیر هست وسرکار هم میره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@دنیز - دریا

خیلی به این جمله روانشناس فکر میکنم که میگفت باور کنید اینایی که میان پیش من و ازم مشاوره میخوان مشکل ندارن اطرافیانشون هستن که مشکل دارن و من واقعا متاسف میشم و درمونده
2728
میشه بگی،مثلاچ تغیری کردکه ازاین روبه اون روشد؟

بیشتر از قبل به زندگیمون اهمیت میده احساس مسئولیتش زیادتر شده قبلا خیلی دعوا میکردیم ولی از موقعی که باردار شدم کلا دعوایی در کار نیست شکرخدا تو خونه خیلی شلخته بود الان شکر خدا نه