2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اقاااا بازم عکستو بزار منم ببینمت مهربون خانم 🤗🤗🤗

باشه

پَرهایم به رعشه می افتند زمانی که تاپیک میزنین مینویسین هستین بگم‌؟؟؟ این جمله قابلیت قتل و کشتار جمعی داره😤
2742
ماهی ماه ...یدونه  ای فدایی داری  خوش قیافه وخوش اشتباه صورتت ...بزار ازداغت دیگران بسوزن ...

لطف داری قربونت برم😍 اره تصمیم تموم کردنه و واقعا دیگ نمیخامش فقط دنبال راه حلم ک محکم باشم و اینک اومد و زنگ زد کلا جوابشو ندم یا اینک ب روش بیارم بگم فهمیدم بازم خیانت کردهو بی لیاقته.میخوام بسوزه میدونی چی میگم

پَرهایم به رعشه می افتند زمانی که تاپیک میزنین مینویسین هستین بگم‌؟؟؟ این جمله قابلیت قتل و کشتار جمعی داره😤

زیبایی و موقعیت های بهتری میان سراغت عزیزم خودتو بد بخت نکن .کسی که سی سالشه و ادای پسرهای نو بالغ و دز میاره مرد زندگی نیست یه ولگرده که باید با ولگرده دیگه بدره تا اخرشم تا خرخره بره تو لجن .تو خودتو رو ا کن از این احساس گذرا .یا برو دنبال ادامه تحصیل یاذیه شغل درست و درمون پیدا کن و مشغول باش تا زمان ازدواج درستت برسه

دخترجون نترس  توچون توشرایط بدهستی وتوترسهات موندی ولی ما از بیرون بهترمیفهمیم  با قدرت شجاعت به هرفامیلی که می پرسه بگو هرزه هست  باهمه دخترها میچرخه  هرجاییه  هرزه هرجایی لیاقتش با یکی مثل خودشه....

2738
زیبایی و موقعیت های بهتری میان سراغت عزیزم خودتو بد بخت نکن .کسی که سی سالشه و ادای پسرهای نو بالغ و ...

درسم تموم شده شاغل هم هستم😍

اره خیلی هرزس و ادعای پاکیش هم میشه

واایی  ننه عزیزم چه بامزه و دوست داشتنی هستی😍😍😍😍 

تا هنوز ازدواج نکردی دل بکن از پسر عموت به نظر من ایشون تنوع طلبه ک همزمان هم میخواد تورو داشته باشه هم کس دیگه رو .

فکر کن ببین وقتی ازدواج کنی و ببینی باز دوست دختر داره چه حالی میشی اگه نمیتونی تحمل کنی همین الان تمومش کن محکم بگو نمیخوامت به خانوادتم با قاطعیت بگو .ببین ازدواج یکی دو روز نیس  ک بگی تموم میشه شلوار نیس ک بگی دوسش ندارم نمیپوشم یه عمر زندگیه .

دخترجون نترس  توچون توشرایط بدهستی وتوترسهات موندی ولی ما از بیرون بهترمیفهمیم  با قدرت شج ...

همون جریان شمالشو همه فهمیدن یکی از فامیلا دیده بودش با دختره همه جارو پر کرد قسم هم داده بود همه رو ک ب گوش من نرسه😂😂😂😂😂😂

واایی  ننه عزیزم چه بامزه و دوست داشتنی هستی😍😍😍😍  تا هنوز ازدواج نکردی دل بکن از پسر ...

مرسی مهربون😘 

همه میگن ازش سرترم ن اخلاق داره ن چهره اما نمیدونم من جذب چیش شده بودم

درسم تموم شده شاغل هم هستم😍 اره خیلی هرزس و ادعای پاکیش هم میشه

خیلی هم عالی .اگر مستونی بازم کنار کار درست و ادامه بده .اینجوری به همه ثابت میکنی زندگی و ایندت خیلی مهمتر از این بودن کنار همچین موجود بی سر و پایی .امیدوارم یه روز تاپیک ازدواج خیلی موفقت و بزنی و مارو خوشحال کنی 

بببین بذارش کنار برای خودت ارزش قائل باش..‌به همین راحتی داره با یکی دیگه میپره چطور هنوز میتونی بهش فکر کنی...من باشم در یک آن عشقم به تنفر تبدیل میشه

آیا کسی آنقدر دوستت دارد که از جهان نترسی؟!😊❤️
خیلی هم عالی .اگر مستونی بازم کنار کار درست و ادامه بده .اینجوری به همه ثابت میکنی زندگی و ایندت خیل ...

خیلی دوس دارم ارشد بخونم اما چون شاغلم سختمه هم اینک هزینه های ارشد خیلی خیلی زیاده

دولتی هم حس خوندن ندارم😂

2706