2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صادقانه بگین

خیلی خوشگلی عزیزدلم.صادقانه .معلومه خیلی مهربونی .

و دوس داشتنی ...

چشمات ی پاکی و معصومیت خاصی دارن.😍🤩🙊😘

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 
2728
دوست معمولیه با دختده که براش تولد میگیره رستوران

پسری مه به این جور روابط میگه دپستیه معمولی مطلقا اهل زندگی نیست من هیچ کسی ندیدم روابط با چند نفرهمزمان داشته باشه و یه روز ادم بشه .تا اخر عکر هکین دوستیهای معمولیشو نگه میداره 

چه قیافه باحالی😍 من خیلی ازاینجور قیافه ها خوشم‌میاد

مرسی عزیزم

پَرهایم به رعشه می افتند زمانی که تاپیک میزنین مینویسین هستین بگم‌؟؟؟ این جمله قابلیت قتل و کشتار جمعی داره😤
2738
خیلی خوشگلی عزیزدلم.صادقانه .معلومه خیلی مهربونی . و دوس داشتنی ... چشمات ی پاکی و معصومیت خاصی دا ...

مرسی مهربون😍

پَرهایم به رعشه می افتند زمانی که تاپیک میزنین مینویسین هستین بگم‌؟؟؟ این جمله قابلیت قتل و کشتار جمعی داره😤
همین موی کوتاهم اگ اجازه دکلره داری دکلره کن رنگ فانتزی صورتی بذار😍😍😍 با ابروی مشکی باحال میشه😎 ...

اره مشکلی نیس میتونم رنگ کنم

ماهی ماه ...یدونه  ای فدایی داری  خوش قیافه وخوش اشتباه صورتت ...بزار ازداغت دیگران بسوزن  بزار عشقت تااخرعمر تو دلش بمونه دلتوازبندش ازادکن  رهاکن تا عشق پاکی رو دریافت کنی....اون مردتیکه هوسباز تورو واسه زندگیش میخادازت مطمنه امادرکنارت هوسبازیهاشوهم میخادنکن دخترخوب

ت همین مایه های 22 بت میاد

اره میگن کمتر میخوره.چون خودمم کوچولوا قدم ۱۶۰😀

2706