2733
2734
بببین بذارش کنار برای خودت ارزش قائل باش..‌به همین راحتی داره با یکی دیگه میپره چطور هنوز میتونی بهش ...

منم اینبار ازش متنفر شدم.فقط نمیدونم چجوری محکم وایسم.نمیدونم ب روش بزنم یا بی صدا و بی حرف تموم کنم

پَرهایم به رعشه می افتند زمانی که تاپیک میزنین مینویسین هستین بگم‌؟؟؟ این جمله قابلیت قتل و کشتار جمعی داره😤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لطف داری قربونت برم😍 اره تصمیم تموم کردنه و واقعا دیگ نمیخامش فقط دنبال راه حلم ک محکم باشم و اینک ...

من مثل توروتجربه کردم  دارم بهت میگم الان با یکی ازدواج کردم که هم دوستم داره هم خوشتیپه  هم وضع مالی از اون بهتره  دوتا بچه دارم بچه بزرگم ۱۲ سالشه....زارمیزنه نگام میکنه میگفت  هیشکی تونمیشه  حسرتش تااخر عمر تو دلش می مونه همین بزرگترین تنبیه روزمره....وقتی بری با قایق خوشبختیت  و همیشه عکس خوشبختیتو  دورادور ببینه تااخرعمر میسوزه همین کافیه  ....دختر بزرگترین سوزی که میتونی بهش بدی تا میتونی خوشبخت شو خوشبخت باش  ازته  دل بخند خداروصدا کن تا عشق پاکی سرراهت بییاره و عشق بعد ازدواج هم زندگی پایدارتروشیرینتر میشه....

من مثل توروتجربه کردم  دارم بهت میگم الان با یکی ازدواج کردم که هم دوستم داره هم خوشتیپه   ...

خوشحالم ک اتفاقای خوبی برات افتاده😍 انشالله روز ب روز خوشبخت تر باشی کنار خانوادت.برا منم دعا کن😘😘😘

پَرهایم به رعشه می افتند زمانی که تاپیک میزنین مینویسین هستین بگم‌؟؟؟ این جمله قابلیت قتل و کشتار جمعی داره😤
2728
دو هفته قبل هم بحث خیانت شد گف من با دوس دختر قبلیم دوست نیستم فقط برام تولد گرف تو رستوران و فلان ک ...

همین چندتا پیامت رو خوندم.فقط ازش فرررررراررررر کن.بی عقلی نکنی دختر،ازدواج نکنی باهاش

2740