2737
2734

یه مدته به شدت ریزش مو پیدا کرده 

یه دکتر خیلی خوب که ازش نتیجه گرفتید رو لطفا معرفی کنید در تهران یا کرج 

ممنونم 

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه دکتر میخواد نه چیزی روی موهاش حنا و روغن بادام تلخ و گل بابونه خشک شده بزار شب تا صبح

روغن کندوش هم یک روز در میان ب مدت ۲ساعت بعد حموم کنه

هیچ وقت ب گذشته برنگرد  

موهاش چرب نیست؟

هر دکتری بری اولش ی چکاپ کامل مینویسه.ی دکتر عمومی اول برو چکاپ کامل رو بده بعد اگر مشکلی بود با توجه ب اون دکتر انتخاب کن. معمولا برای تبرویید ریزش مو زیاده ولی تو این سن طبیعیه

موهاش چرب نیست؟ هر دکتری بری اولش ی چکاپ کامل مینویسه.ی دکتر عمومی اول برو چکاپ کامل رو بده بعد اگر ...

آبان ماه دکتر غدد بردم و چکاپ شد نرمال بود 

ولی الان بلز میخوام چکاپ ببرم شاید کمبود ویتامین باشه

2740
نه دکتر میخواد نه چیزی روی موهاش حنا و روغن بادام تلخ و گل بابونه خشک شده بزار شب تا صبح روغن کندوش ...

مرئیس میشه یه سوپ هم نمیخوره یه دلنوشته نمیخوره 

عمرا بزاره رو موهاش چیزی بزارم 😔😔😔

مرئیس میشه یه سوپ هم نمیخوره یه دلنوشته نمیخوره  عمرا بزاره رو موهاش چیزی بزارم 😔😔😔

دمنوش 

کیبردم خودش عوض میکنه کلماتو

آبان ماه دکتر غدد بردم و چکاپ شد نرمال بود  ولی الان بلز میخوام چکاپ ببرم شاید کمبود ویتامین ب ...

ب پنج شش ماه تغییر خاصی نداره

ببری خوبه البته

ولی چون نزدیک سن بلوغ هست میگن طبیعیه. و اگر موهاش خیلی چربه طبیعیه

دختر من این سن بود امروز موهاشو میشست فردا انگار چربی میربخت از موهاش. بعد ی مدت خوب شد دیگه

ب پنج شش ماه تغییر خاصی نداره ببری خوبه البته ولی چون نزدیک سن بلوغ هست میگن طبیعیه. و اگر موهاش خ ...

اره موهاش خیلی لخت و چربه 

مرئیس میشه یه سوپ هم نمیخوره یه دلنوشته نمیخوره  عمرا بزاره رو موهاش چیزی بزارم 😔😔😔

به خوبی و داستان بهش بگو مامان تو دختر خیلی زیبایی هستی میخوام اینو درست کنم بزارم روی موهات تا دوسال دیگه ک کمی بزرگتر میشی از دوستات موهات بلند تر پرتر و زیبا تر میشی بیا باهم درستش کنیم و ببینیم چطوره

عزیزم من موهام بقدری پر و لخت هست ک کش مو فقط یک دور میدم ب موهام.دست مادرم درد نکنه

هیچ وقت ب گذشته برنگرد  
به خوبی و داستان بهش بگو مامان تو دختر خیلی زیبایی هستی میخوام اینو درست کنم بزارم روی موهات تا دوسا ...

ممنونم 🥰🥰🥰

2706