2752
2734
عنوان

مردم بین ارشام خلبان و ارهان پزشک شک دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 1238 بازدید | 68 پست
😂😂😂😂😂😂 ن بابا من من کلی خاطر خواه داشتم 😎😎😎 ممد کمپوت ، علی چرک .ممد جغجغه

😂😂🤦‍♀️

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.                                         باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خیلیا همینن ندارن اسی🤣🤣🤣🤣

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
2731

جدی چجوری چند چند تا خواستگار میاد تو یک تایم مردد میشین؟ من الان که نگاه میکنم فقط دوتاشون اومدن خونمون بقیه در حد این بود خبر میدادن بیایم  بعدم کسی از من نظر نمیپرسیدااا که من همونم انتخاب کنم یا خودم رد کنم همون مامان بابام میگفتن نه 

منم   پسر همسایمون خواستگارم‌ بود با پراید ۸۵ میفتاد دنبالم آهنگ سوکت قلبت بشکن ب ...

چرا این آهنگ آخه🤣 سکوت قلبت و بشکن و برگرد نزار این فاصله بیشتر از این شه نمیخوام مثل گذشته که رفتی

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد.یاد بگیرین چه اینجا چه در دنیای واقعی به کسی نگین  خوش بحالت این کلمه پر از انرژی منفی هست . یاد بگیرین توی تاپیک هایی که حس خوب دارن پارازیت نباشید حس بدتون رو توی اون تاپیک نگید. 
منم بین مکانیک و کشاورز دو دل بودم 

من بین بیکار درسخونده 

با بیکار درسنخونده مردد بود🤣🤣🤣🤣

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
جدی چجوری چند چند تا خواستگار میاد تو یک تایم مردد میشین؟ من الان که نگاه میکنم فقط دوتاشون اومدن خو ...

ی۶ بار همزمان سه تا خواستگار گیرم‌ اومد نمسدونستم بگیم کی بیان🤦‍♀️😂

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.                                         باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
چرا این آهنگ آخه🤣 سکوت قلبت و بشکن و برگرد نزار این فاصله بیشتر از این شه نمیخوام مثل گذشته که رفتی

. دوبااره اخر قصه همییین شههههههه

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد💠 من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک

😂😂😂😑😑💔💔انگار قبلا چیزی بینمون بوده داد میزد بهار عاشقتم 

حالا درست چ حسابی بود ب من نگاه نمیکرد 

کاش آخر این سوز ...بهاری باشد 
الان ازدواج کردین؟

نه سینگلم

از نظر خانوادم زوده هنوز

۲۱سالمه😂

2706