2733
2739

صورت تپل بدن لاغر

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

اندازه زیادی تپلی از ایرانی بودن خارج میشه قیافه لاغر زیادم همه فکر میکن مصرف ‌کننده ای یه دقیقه نمیتونی تو پارک بشینی 

این مرگ نیست که انسان باید از آن بترسد بلکهباید از این بترسد که هرگز زندگی را آغاز نکندانسان تا زمانی که از مرگ بترسد نمی‌تواند چیزی را در اختیار داشته باشدپس من ترجیح می‌دم مرگی با معنی داشته باشمتا یک زندگی بدون معنی
تپل بهم میاد ، ولی صورتم کشیدست ،

ههه صورت منم کشیدس فشتگ تو عکس های جمعی تابلو هستم 😂😂

این مرگ نیست که انسان باید از آن بترسد بلکهباید از این بترسد که هرگز زندگی را آغاز نکندانسان تا زمانی که از مرگ بترسد نمی‌تواند چیزی را در اختیار داشته باشدپس من ترجیح می‌دم مرگی با معنی داشته باشمتا یک زندگی بدون معنی
راستش مال من خیلی تپله چه راه حلی دارین لاغرشه

عکس بده تپل ها دوست داشتنی میشن