2737
2734
عنوان

اسکوات چقد رو باسن تاثیر داره؟؟؟؟

902 بازدید | 69 پست

من تو برنامه هرروزم ۴ تا ست ۲۰ تایی اسکات گابلت هست

گاهی وقتا بین برنامه هامم یه روزایی به علاوه این سه تا ست بیست تایی دیگه هست

حس میکنم تو دوماه بدنسازی باسنم درومده😁

البته ماه پیش اینقد فشرده برنامه اسکات نداشتم ولی همون ماه اول هم مربیم اندازه گرفت لگنم چهارسانت بزرگتر شده

خواستم بگم اگه باسنتون میخاید بزرگتر شه نرید عمل کنین بدنسازی واقعا تاثیر داره

البته من تو این دوماه وزنم حتی یه گرمم تغییر نکرده

❌هرگونه درخواست دوستی از طرف اقایون پیگرد قانونی دارد❌

اسکوات تاثیر زیادی داره

+میشه بغلت کنم؟                                                  •نه...قراره تنهام بذاری و خاطرات امروز منو میکشه🥺-ترک کردنت، مثل این میمونه که قسمتی از وجود خودم رو گوشه ای رها کنم و برم.

بعضیا لقمه اماده دوست دارن

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
اره واقعا خیلی خوبه بدنو واقعا خوش فرم میکنه

من میترسم خیلی گنده شه😂

+میشه بغلت کنم؟                                                  •نه...قراره تنهام بذاری و خاطرات امروز منو میکشه🥺-ترک کردنت، مثل این میمونه که قسمتی از وجود خودم رو گوشه ای رها کنم و برم.
2738

واسه یه کوچولو شکم و گودی کمر چی خوبه؟

لطفا قبل از ازدواج از صحت معیارهای خودتون مطمئن باشید چون بعد از ازدواج در همون حد یا کمتر میتونید توقع داشته باشید نه بیشتر خیلی خوشحالم که حال دلت خوبه ولی وقتی استارتر داره درباره یه مشکلی جزجز میکنه نگو و منی که این مشکل رو ندارم چون نه راهنمایی محسوب میشه نه دلداری ،تازه خودتم رو چشم میندازی.😒لطفا وسط تاپیک دیگران تاپیک نزنید😬اگر بر اساس عنوان از موضوع تاپیک خوشتون نمیاد یا مخالفین وارد نشین مگر به قصد خیرخواهی راهنمایی کنید. 😇ببخش که درخواست دوستی نمی پذیرم🛑 حمل بر بی ادبی نشه توی تاپیک خودتون تک کنید راجع به اون موضوع صحبت کنیم 😅از سال ۹۳ خواننده خاموش بودم و قدیمی محسوب میشم🥰 
واسه یه کوچولو شکم و گودی کمر چی خوبه؟

یه کوچولو شکمو همه زنا دارن من تو باشگاه دیدم

قبل اون فکر میکردم هیکل خوب مثل سوپر مدلاس ولی تمام بدنسازای باشگاهمون یه ذره شکم دارن و اون اصلا چربی نیس رحم خانوماس

اما حرکت کوهنوردی و شکم بخار و شکم کشویی برای شکم و گودی کمر عالیه

❌هرگونه درخواست دوستی از طرف اقایون پیگرد قانونی دارد❌
2706