2752
2734

دست کنین قشنگ که باشی همه چیز انگار راحت تر میشه برات خیلی ربط داره واقعا خیلی ها میگن نه چهره مهم نیست و اینا ولی دقت کردم اینطوری نیست خیلی ام مهمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

قشنگی نه*❌️

زندگی برای کسایی که اعتماد ب نفس بالایی دارن راحت تر و قشنگتره✅️

ای ساربان اهسته ران من میهنم غم دیده است💔               شاری جوانی سنه دلو ژیانی منه👋🥲                                 
قشنگ باشی واقعا خیلی تاثیر داره تا این که معمولی و زشت باشی..

من خیلی ها بهم میگن زیبایی 

ولی چیزی گیرم نیومد البته بگم

زیبایی خیلی برام مهم

مهدی جان باتو دراین مسیر می مانم/تاابد با غدیر می مانم♥من غدیری ام😍
نمی‌دونم من ک دور و برم تجربه نکردم 😂😂 حالا من اعتماد ب نفسم خوبه خودمو زیبا میبینم باز چیزی حس ن ...

من دقت کردم کسایی که قشنگن انگار همه چی راحت تر می گیرن بقیه براشون نمی دونم چطور بگم

بهتره بگی واسه اینایی که پول دارن و عمل های زیبایی مییکنن بهتره الان اگه قیافت خوبم باشه به چشم نمیای از بس همه با هزارتا عمل عوض شدن نمونش خودم😕

نی نی سایت ،شهر عجایب...😐😶
2706