2733
2734
عنوان

اسکوات چقد رو باسن تاثیر داره؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 928 بازدید | 69 پست
منم خیلی دوستدادم باسن گرد و غلمبه اینجوری شوهرمم بیشتر دوسم داره .

عزیزم اول از همه مهم خودتی که دوست داشته باشی

واقعا بدنسازی تاثیر داره اگه دوست داری به این نتیجه برسی

میکاپ آرتیستتونم😁💖اگه سوالی راجب میکاپ یا شنیون و روتین پوست و مو دارین بپرسین راهنماییتون میکنم🪴🌈
دوست داشتن شوهر اکه با سایز باسن باشه میخام ازم متنفر باشه

والا😂😂😂

میکاپ آرتیستتونم😁💖اگه سوالی راجب میکاپ یا شنیون و روتین پوست و مو دارین بپرسین راهنماییتون میکنم🪴🌈
من میترسم خیلی گنده شه😂

خب بستگی به تعداد ست هات داره

میتونی اینقد زیاد نزنی مثلا تو هفته دوسه بار ست بزنی

یه کوچولو شکمو همه زنا دارن من تو باشگاه دیدم قبل اون فکر میکردم هیکل خوب مثل سوپر مدلاس ولی تمام ب ...

یه ذره از یه کوچولو بیشتره 😅

ببخش زیاد سوال میپرسم 

اسکات علاوه بر باسن روی رون هم تاثیر داره ؟

لطفا قبل از ازدواج از صحت معیارهای خودتون مطمئن باشید چون بعد از ازدواج در همون حد یا کمتر میتونید توقع داشته باشید نه بیشتر خیلی خوشحالم که حال دلت خوبه ولی وقتی استارتر داره درباره یه مشکلی جزجز میکنه نگو و منی که این مشکل رو ندارم چون نه راهنمایی محسوب میشه نه دلداری ،تازه خودتم رو چشم میندازی.😒لطفا وسط تاپیک دیگران تاپیک نزنید😬اگر بر اساس عنوان از موضوع تاپیک خوشتون نمیاد یا مخالفین وارد نشین مگر به قصد خیرخواهی راهنمایی کنید. 😇ببخش که درخواست دوستی نمی پذیرم🛑 حمل بر بی ادبی نشه توی تاپیک خودتون تک کنید راجع به اون موضوع صحبت کنیم 😅از سال ۹۳ خواننده خاموش بودم و قدیمی محسوب میشم🥰 
2731
یه ذره از یه کوچولو بیشتره 😅 ببخش زیاد سوال میپرسم  اسکات علاوه بر باسن روی رون هم تاثیر دار ...

اره عزیزم کلا عضلات پایین تنه رو درگیر میکنه اما حتما حرکت درستش رو از مربیت بپرس خیلی مهمه که درست بزنی

بخدا شوهر من که خیلی زیبایی براش مهمه .

همه اقایون همینن الان من این تاپیکو زدم دوتا مرد اومدن درخواست دوستی دادن چون باسنم بزرگتر شده

میترسم اشتباه بزنم همینشم بره تو

خب باید بری باشگاه مربی بالاسرت باشه عزیزم

اسکوات بلغاری رو امتحان کن قشنننگ باسن آتیش میگیره ولی یکم سخته .من اسکوات زیاد دوست ندارم تپش قلب میگیرم 

هیپ تراست ام خوبه 

اینارو میزدم فقط ۴۰۰ گرم اضافه کرده بودم ولی رون و باسن در اومد

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
2706