2733
2739
عنوان

بچهاااااا یه لحظه جان من بیاید

57 بازدید | 15 پست

بچها من دوسه باری ف.ا.ل گرفتم تو این چندوقته عین احمقا اما مثلا دوتاش یه چی گفتن دوتاش یه چی دیگه اصلا ممکنه اشتباه بوده باشه چرا انقدررررر ذهنم درگیر شده چرا من انقدر وسواس فکری دارم توروخدا راهنماییم کنید خسته شدم.اصلا به حرفاشون اهمیت بدم یانه؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
عین اسکلا شدم بخدا خیلی احمقم از خودم حالم بهم میخوره از زندگی خودمو انداختم باحرفای اونا

هرچقدر بیشتر اهمیت بدی بیشتر غرقش میشی 

بیخیال 

حالت که بد باشه هی خرافاتی میشی و این ف.ا.ل ها رو باور میکنی 

منم اون روز حالم خوب نبود نشستم حافظ زدم نیتم این بود ک جطور میمیرم بعد گفت: به زودی به معشوقت خواهی پیوست اینقدر ترسیدم گفتم قراره زودی بمیرم 

از حس ششما چیزی پرسیدی درست بوده؟

بله پرسیدم...باز حس ششمی های که قوی بودن نظرهاشون یکی بود اما اونایی که مثلا همینجوری میگفتن هرکدوم یه چی متفاوت گفتن رو کار نداشته باشم.سه تا از دوستان که حس قوی داشتن نظرشون باهم بود..اما ف.ا.ل تا.ر.وت اینا که گرفتم کلا متفاوت بود اصلا گیج شدم دلم میخواد خودمو بکشم

2740
هرچقدر بیشتر اهمیت بدی بیشتر غرقش میشی  بیخیال  حالت که بد باشه هی خرافاتی میشی و این ف. ...

اخی عزیییییزم.اره واقعا ادم نباید غرقش بشه بخدا نمیدونم اما چه جوری غرقش نشم اخهههه...ببین من مثلا صبرم خیلی کمه از دوتاشون پرسیدم گفتن جنسیت بچم پسره دوتا دیگشون گفتن دخترررره الان من موندم کدومو باوررررر کنم😢

اخی عزیییییزم.اره واقعا ادم نباید غرقش بشه بخدا نمیدونم اما چه جوری غرقش نشم اخهههه...ببین من مثلا ص ...

سونگرانی سال ۱۹۹۹ اختراع شد مردم سال ۲۰۰۰:😂😂😂

خواهر بیخیال بابا 

تو دنیای توهمات و فکر و خیالات زندگی نکن 

برد طبیعت نفس بکش زندگی کن لذت ببر 

جدا از حال خودت،بچه اذیت میشه که شما اینجوری کنی

سونگرانی سال ۱۹۹۹ اختراع شد مردم سال ۲۰۰۰:😂😂😂 خواهر بیخیال بابا  تو دنیای توهمات و فکر و خ ...

توروخدا نخند 😁😂 اخه نتونستم صبر کنم عین احمقاااااا اره اصلا دلم نمیخواد اینجوری دارم به اون بچه طفل معصوم ظلم میکنم...دعام کن ازاین افکارمسموم بیام بیرون

2706