2733
2739
عنوان

تپش قلب

| مشاهده متن کامل بحث + 200 بازدید | 50 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نه نترس. میدونم. واقعا ادم اذیت میشه اما تپش قلب برخلاف هیاهویی که درون فرد ایجاد میکنه معمولا خطرآف ...

سلامت باشید. یکی از فامیلهای دورمون جوون بود. یدفه ضربانش رفت بالا. همسرش میگفت تو بیمارستان دکترا هرکاری کردن نیومد پایین. فوت شد. از اون موقع زیاد میترسم

آره تیروئید یه دردیه که میاد با خودش هزار تا مرض دیگه میاره من تیروئید که گرفتم هر روز یه مرض دیگه ه ...

اکثرا دیگه این تیرویید دارن واقعا خیلی بده لعنت بر این مریضی راه درمان قطعی هم نداره قطع هم کنی ریزش مو وحشناک میاره

2740
پس عصبیه اگه مشکلی نداره برای من مشکل داره نوار قلبم توش قلب نامنظم دارم ولی دنبال درمان نرفتم 

تو نوار قلب منم ضربان نامنظمه. ولی اکو گرفته میگه چیزی نیست

درمان نداره؟

معمولاً باید تا همیشه دارو مصرف کنیم... ولی اگه خیلی وخیم بشه عمل می‌کنن... هرچند من هیچی درمورد عملش نمیدونم. ولی توی همین بازه ای که دارو مصرف میشه هم واقعا حال آدم خوب نیست. خارش پوست، گر گرفتگی، فشار چشم، کابوس شبانه، لاغری یا چاقی خیلی زیاد و مشکلاتی هم برای تخمدان و اینا ایجاد میکنه‌....

خوب نگران نباش گلم برو دکتر انشالله خیره ولی تیروئیدتم چک کن

ممنونم. من تازه ثبت نام کردم نی نی سایت. ولی ب خدا چند ساله ازتون راهنمایی گرفتم. ب خداخرید یخچال، کولر، تلوزیون، و همه چی. امید میدید ممنونم

2706