2752
2734
عنوان

تپش قلب

211 بازدید | 50 پست

سلام خانمهای عزیز. چند وقته تپش قلب دارم. وقتی تپش قلب میگیرم احساس میکنم دارم میمیرم. گریه میکنم. حالم خراب میشه. شمارو ب خدا کمکم کنید. اینقد رفتم پیش دکتر قلب. فردا هم تهران نوبت دکتر دارم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دقیقا همین الان رفتم یه پروپرانول خوردم و منم دارم بابتش گریه میکنم. تیروئیدتم چک کن ممکنه از اون باشه

رئیس ستاد مبارزه با نامادری های بدجنس، عروس های سلیطه و خواهرشوهرای خرده شیشه داره🥸
دقیقا همین الان رفتم یه پروپرانول خوردم و منم دارم بابتش گریه میکنم. تیروئیدتم چک کن ممکنه از اون با ...

بله منم پروپرانول میخورم. ولی خیلی حال بدیه. دوتا بچه دارم. میترسم

دقیقا همین الان رفتم یه پروپرانول خوردم و منم دارم بابتش گریه میکنم. تیروئیدتم چک کن ممکنه از اون با ...

آره تیروئید یه دردیه که میاد با خودش هزار تا مرض دیگه میاره من تیروئید که گرفتم هر روز یه مرض دیگه هم گرفتم 🤕

حین تپش نوار گرفته شده یا حالت عادی؟

نه حالت عادی بود من چند روزه درد قفسه ی سینه دارم که به گردن و کمرم میزد رفتم بیمارستان نوار گرفت گفت مشکل داره بستری شو صبخ دکتر بیاد 

منم ترسیدم اومدم خونه 😞

بله منم پروپرانول میخورم. ولی خیلی حال بدیه. دوتا بچه دارم. میترسم

نه نترس. میدونم. واقعا ادم اذیت میشه اما تپش قلب برخلاف هیاهویی که درون فرد ایجاد میکنه معمولا خطرآفرین نیست. صرفاً ترشح یکسری هورمون ها یا فشار روانی یاعثش میشه... البته اگه مشکل جدی قلبی نداشته باشید که ایشالا خطر ازتون دوره

رئیس ستاد مبارزه با نامادری های بدجنس، عروس های سلیطه و خواهرشوهرای خرده شیشه داره🥸
2706