2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ی بار قرار بود برام خواستگار بیاد بعد مامانم گفت تا اونا نیومدن برو از سره کوچه از عابر پول بر دا ...

منم ی دفعه یکی از خواستگارام منو هنگام خرید سبزی دید

اخه من زیاد خرید نمیرم,اون روز از شانس قشنگم مهمون سرزده اومد خونمون,منم  عادت دارم سفره امون باید همه چی داشته باشه,کسی نبود بره خرید,من رفتم

هیچی دیگه,برگشتم خونه انقدددددد عر زددددددم ک خدا میدونه,پیش خودم میگفتم اینا الان فکر میکنن من همیشه میرم خرید و این یکی از وظایفمه

الکی تا پنج,شش ساعت فقط گریه میکردم....

اخرشم بابامو دیده بود گفته بود فکر نمیکردم دختر گلتون انقد کد بانو و مسعولیت پذیر باشه

کلید اسرار این قسمت:

دیدگاه ادمها با هم متفاوته,پس خودتونو بابت چیزای الکی سرزنش نکنید

حاشاهُاللهأن يأخذ منكِ شيئاً  ثُم يترككِ بلا عوض
2742
عب نداره مگه میشه بگم برا اون جیگر ور نداری  امضامم درس میکنم فقط بخاطر خوشگل تووو

ممنونم فدات💖💖💖🌹🌹🌹🌹🌹

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊
من مجردم  بیار که قراربود بیان خواستگاری ساعت 5 من 4رفتم آرایشگاه  4/5 برگشتم در رو باز ک ...

واییییی ته سوتی بوداااا

فقط لبمو گاز گرفتم ای دددمممممم هی😱😓

من شیعم،حیدر آقامه  
ایول عالیه با همین فرمون برو جلو😂

😂 بابا من یه مدت دیگه خیلی ریلکس بودم در حد اعصاب خوردکنی😃  همه تز دستم حرص میخوردن. فکر کن انگشتر طلام گم شد. اصلا دنبالش هم نگشتم میگفتم اگه قراره پیدا بشه. خودشو نشون میده در این حد بودم اما الان بهتر شدم

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2738

وقتی شوهرم اومد خواستگاری و همه چی بعد چندین جلسه و چند ماه اشنایی و نامزدی اکی شد اومدن که تاریخ عقد معلوم کنیم،نزدیک محرم بود تقریبا مامان بابام گفتن میخوایت بندازیم بعد ماه صفر یهو شوهرم با صدای بلند نیم خیز شد گفت نه نه همه زدیم زیر خنده بنده خدا خجالت کشید خیلی😆😆😆

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...
یه بار بعد خواستگارها رسیدم خونه  آخه شاغل بودم ی بارم موقع چایی تعارف کردن  جلوی پسره ...

واای یلحظه اون صحنه رو تصور کردم عالی بودی 😂😂😂

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  

خاستگاری خودم ک خودم سوتی ندادم اما قرار بود جلسه اول کسی نفهمه ک حرفارو بزنن اوکی شد بگن ب بقیه عمم و بچه هاش و عروساش سر زده وسط خاستگاری اومدن مهمونی رفتنی ام پسر عموی شوهرم ک خواهر زاده دامادمون میشه و همسایه ما هس برادر شوهرام و شوهرمو دید رف ب همه گف همه فهمیدن حالا دقیقا اینایی ک دیدیمو سال تا سال نمیدیدیم

عالیس در سرزمین معمولی هستم                                آرزو میکنم خدا به زندگیه تک تکون ارامش و رحمت عطا کنه                                                         

خاستگاری خواهرمم برادر زن عموم خاستگارش بود اومدن خواستگاری یکی از ابجیام راه دور بود نیومده بود ب من گف یواشکی عکس بگیر ببینم دامادو منم میگرفتم دامادمون برگشت گف چقد عکس میگیری بسه دیگ 😂😂مردم از خجالت 

عالیس در سرزمین معمولی هستم                                آرزو میکنم خدا به زندگیه تک تکون ارامش و رحمت عطا کنه                                                         

منم یبار مادر پسره سرکارم اومده بود اصلا درمورد پسره حرف نزد عکسشو مثل علامت میتوکما نشون داد گفت ببین چقدر خوشگله منم دیدم واقعا پسره خوشگله ردش کردم رفت گفتم بعد برام دردسر میشه ......به قول قدیمیا خوشگلا مال  مردمه والا  

ی بارم ی خاستگار داشتم رفتیم اتاق صحبت کنیم منم جوجه داشتم تو اتاقم بود ی دفعه س تا جوجم از کارتون پریدن بیرون منم گفتم ا بچه ها زشته یارو کرک و پرش ریخته بود تازه ولمم نمیکرد میگف عاشق جوجه هات شدم 😂😂😂

2706