2733
2734

ی دفعه ام از ی خاستگارم بدم میومد اومدن ولم نمیکرد گفتم شما اهل دود هستید گف ینی چی گفتم قلیون گف ن اصلا گفتم پس ب درد هم نمیخوریم من شوهر قلیونی میخوام😂😂😂بابام میگف حداقل ی جور رفتار میکردی فک نکنن خل و چلی 

عالیس در سرزمین معمولی هستم                                آرزو میکنم خدا به زندگیه تک تکون ارامش و رحمت عطا کنه                                                         

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم یه بار یه خواستگار اومده بود قرار شد بریم تو اتاق حرف بزنیم حرفامون ک تمام شد من پام خواب رفته ب ...

چ صحنه ای بوده😂😂😂😂

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊
2731

آلیساخیلی باحالی منم موقعه خواسنگاری نظرتوروداشتم

زندگیه خوبی دارم ظاهرش چشه خیلیاروکورکرده یکی نیست به این خیلیابگه به ظاهرهمه چی خوبه ولی همه چیزکه به ظاهرنیست آخه ‌((ممنون میشم اگه واسه تنهامشکل زندگیم صلوات بفرستید))
شوهرم تا خواست حرف بزنه گفت یکم پرو ام  منم گفتم مشخصه😑 گفت چی گفتین گفتم هیچی

😂

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊
اول بگم که شوهرم پسر عممه من 14 سالم که بود بهش علاقه مند شدم به خاطر چهره خوبی که داشت  18 سا ...

مردم برا این!!!!

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم
نه عزیزم‌اشتباه نکن من الان ازش متنفرم چون خیانت دیدم .کاش من هیییییچ وقت ازدواج نمیکردم

من شوهرم خیلی خوبه از بعضی جهات ولی سنتی بود ازدداجمون ...همیشه ب خودشم حتی گفتم اینو..

عزیزم ناراحت شدم برات😔