2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من مجردم 

بیار که قراربود بیان خواستگاری ساعت 5 من 4رفتم آرایشگاه  4/5 برگشتم در رو باز کردم بلند گفتم مامان پس این مادر شوهر ذلیل آینده مو کی قراره ببینم ؟ نمی ساعت دیگه مونده 

رفتم تو دیدم یا خدا .... مادرش پدرش برادرش خواهرش شوهر خواهرش خودش نشستن رنگم شد عین نارنگی گفتم سلام 

مادرش جواب نداد پاشدن رفتن همون موقع مادرش گفت منو ندیدی حرف چی میزنی؟ خیلی بد شد خیلییییی مادرم اون شب فشارش افتاد رفت اورژانس  

میخوام بمیرم دیگه حواسمو جمع کردم از اون موقع 

منظورشون اینه صدای خواهرت تو فیلم عقد خودتونم هست؟

اره خیلی هم بلند گفته دوربینم رفته سمتش😑

فقط منتظر 🤰اون روزم که دنیا بیای کو چولویی مامان اون روز بهترین روزه برام میشه واسه سلامتی کوچولو یه صلوات بفرستین😘
2731

یه بار یه خانمی  اومد خواستگاری خواهرم براپسراولش..پدرو مادرم راضی بودن فقط خواهرم چون عاشق یکی دیگه بود اینو نمیخواست .این خانمه هم سمج به امید اینکه خواهرمو بتونه راضی کنه باپسرش وگل وشیرینی اومد..تواتاق بودیم ازبس خواهرم گریه کرد وزد توسرش دماغش خونریزی میکرد این خانمه هم پرووو اومد تواتاق ما گفت چراباخودت اینطوری میکنی پسرم خوبه اله بله خواهرم بدتر میکرد😱منم دیدم خانمه ول کن نیست دلم براخواهرم سوخت چادرخانمروگرفتم باعصای پدربزرگم ازاتاق بیرونش انداختم بچه بودم 😥😥😥😥دیگه رفت ک بیاددنبال خواهرم الانم خودم زن پسر سومیشم 😁😁

خدایا شکرت ❤
یه بار بعد خواستگارها رسیدم خونه  آخه شاغل بودم ی بارم موقع چایی تعارف کردن  جلوی پسره ...

😍🙈نصیب ماهم بشه اینجور چایی آوردنا خخ ما که چند بار تاحالا رفتیم خواستگاری همه ماشاا شال و چادر پیچ چایی اوردن واسه ما ...دله آقا داماد رو با همون حرکت آبجی بردی خخخ شک نکن تاثیر داشته خیلی 😉😍

شوهرم پسر خالم بود خالم و دختر خالم از صبح پیش ما بودن شب که اومد چایی اوردم (دوست بودیم باهم بعد همیشه بهش میگفتم عشق من توی ویسا و اینا)گفت مهساچایی رو بیار گفتم بااااشه عشقمم همه چپ چپ نگامون کردن😂😂😂

آقا از سوتی خودم بگم جلسه خواستگاری چند وقت پیش رفتم بعد چایی که اورد عروس خانم یکم صحبت با پدر مادرش گفتن برید تو اتاق رو صحبت کنین ...حالا اتاقم اتاق خوابشون بود یکم ضایع بود این فضا حس خوبی نداشتم 🙂 دختره در اتاقو باز گذاشت کامل که بنده خدا ترسیده بود... دختره نشست کنار تخت منم اونور تخت هنوز صحبت شروع نکرده بودیم گفتم ببخشید چون در اتاق یکم به پذیرایی دید داشت حواسم پرت میشد نمی تونستم خوب صحبت کنم گفتم ببخشید میشه در اتاقو یکم ببندم بنده خدا دختره حول کرد گفت نه دیگه  خوبه اینجوری 😍منم گفتم باشه چون حواسم پرت میشه گفتم...خلاصه صحبت کردیم قسمت نشد وجه مشترک کم داشتیم ...خاطرم همین بود نمی دونم جالب بود یا نه به بزرگی خودتون ببخشید 😊😉

خنده دار نيست ولي خب هر وقت يادش ميفتم اعصابم خورد ميشه 

من و پسرعموم تقريبا پنج و شيش سالي تفاوت سني داريم و از بچگي نميدونم چرا از هم متنفر بوديم يعني سايه همديگرو با تير ميزديم 

هميشه رقيب بوديم 😒

عمه ي بابام كه بزرگ فاميل مونم ميشه هم از خارج اومده بود همه هم ازش حساب ميبردن 

يه بار تو جمع خانوادگي نشسته بوديم همه بوديم همه هااا بزرگ و كوچيك 

بعد زن عموم گفت دوست دارم براي فرشاد زن بگيرم كه مناسبش باشه و از اين چرت و پرتا و تعريفاي بيخود  

عمه هام هم قربون صدقه ي پسرعموم ميرفتن كه دست رو هر كي بذاري عمرا نه بگه با كمالات فرشاد 

الهي عمه فدااات ، دخترا از خداشون باشه ( خانواده ي عموم خيلي بيشتر از بقيه ثروتمندن )

يه دفعه عمه بابام گفت 

فرشاد برو بغل فاطيما ( من) بشين ، به نظرم اين دو تا خيلي بهم ديگه ميان اينا جفت همديگن 

قيافه ي من 😡😡😡

فرشاد 😵😵

عمه خانم 😊😊😊

بقيه 😐

ديگه با بدبختي من از دستشون فرار كردم و جوابم منفي بود بعدها فهميدم پسرعموم خودش به عمه خانم گفته منو ميخواد يه جوري درستش كنه 

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕
آقا از سوتی خودم بگم جلسه خواستگاری چند وقت پیش رفتم بعد چایی که اورد عروس خانم یکم صحبت با پدر مادر ...

فکر کنم دفعه بعد بری خواستگاری همه هوش و حواست پی سوتی گرفتن از عروسه ولی بپا خودتون سوتی ندین بشین سوژه بعدی این تاپیک😊

فکر کنم دفعه بعد بری خواستگاری همه هوش و حواست پی سوتی گرفتن از عروسه ولی بپا خودتون سوتی ندین بشین ...

خخ چشم چند روز دیگه یه مورد خانواده رایزنی کردن دارم میرم فقط هدفم سوتی گرفتنه خخ سریع میام تاپیکش میکنم 😍