2733
2739

راهنمایی کنید. عجله دارم.

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من تجربه ی جفتش رو دارم. 

واقعا؟

من مسافت برام فرقی نمیکنه. بنظرتون کجا برم؟

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷
واقعا؟ من مسافت برام فرقی نمیکنه. بنظرتون کجا برم؟

منم یزد رفتم

ولی یادت باشه یزد دوتا داره

یکیش بیمارستان مادر هست یکیش پژوهشکده نازایی ماله دکتر افلاطونی هس

اگه رفتی حتما برو پژوهشکده

در کل خود افلاطونی توی دوتاش هس ولی اتفاقی یهو میاد بالا سر مریض

شانسیه

کدوم شهری عزیزم

میسازم زندگی رو به سازم♥😍♥😍
منم یزد رفتم ولی یادت باشه یزد دوتا داره یکیش بیمارستان مادر هست یکیش پژوهشکده نازایی ماله دکتر اف ...

تهرانم.

ممنونم از راهنمایی هات.  پس برم پژو هشکده؟

آدرسش تقریبا کجاست؟

2740
تهرانم. ممنونم از راهنمایی هات.  پس برم پژو هشکده؟ آدرسش تقریبا کجاست؟

اره برو اونجا خیابان صفایی هست

اول زنگ بزن نوبت بگیر بهت میگن کی بیای

سعی کن موقعی بری که تازه پری تموم شده باشه که روند درمان سریعتر بشه

من ار اول رفتم پژوهشکده خدا بهم یه پسر داد الان 7سالشه بار دوم برای جنین فریز رفتم نشد حالا میخوام ...

هزینه  جنین فریز چقدر هست؟

حداکثر تا چند سال فریز نگه میدارند؟

هزینه  جنین فریز چقدر هست؟ حداکثر تا چند سال فریز نگه میدارند؟

پزوهشکده نهایت سه سال نگه میدارن سالی از 300 شروع میشه و سال آخر حدودا 130هزار بود

اره برو اونجا خیابان صفایی هست اول زنگ بزن نوبت بگیر بهت میگن کی بیای سعی کن موقعی بری که تازه پری ...

ممنونم مدارک قبلی نثل سونوگرافی آزمایش  و عکس رنگی قبلی هامو قبول دارند ؟

چقدر خوب راهنمایی میکنی عزیزم ❤😘😥

ممنونم مدارک قبلی نثل سونوگرافی آزمایش  و عکس رنگی قبلی هامو قبول دارند ؟  چقدر خوب راهنم ...

عکس رنگی ببر ولی در کل همه کارا رو خودشون از صفر انجام میدن

بار اول همه کارا توی یه روز انجام میدن میگن برو این داروها مصرف کن ماه بعد فلان روز بعد از پری بیا

شیراز نمیتونی بیای؟ 

شیرازهیچ کسو ندارم ولی یزد دوست ها و فامیلای شوهرم هستند میتونم برم خونشون.

2706