2733
2734
عنوان

مرکز ناباروری یزد بهتره یا ابن سینا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 834 بازدید | 25 پست
شیرازهیچ کسو ندارم ولی یزد دوست ها و فامیلای شوهرم هستند میتونم برم خونشون.

آهان

چون شیراز کار دکتر رستمی عالیه

هر کی رفته پیشش دوقلو دختر وپسر گیرش اومده

منم میخام برم پیشش

میسازم زندگی رو به سازم♥😍♥😍
عکس رنگی ببر ولی در کل همه کارا رو خودشون از صفر انجام میدن بار اول همه کارا توی یه روز انجام میدن ...

مرسی از راهنمایی هات خدا خیرت بده الهی . اینجا هیچ کس درست راهنماییم نکرد جز شما. یک دنیا ممنونم

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شیرازهیچ کسو ندارم ولی یزد دوست ها و فامیلای شوهرم هستند میتونم برم خونشون.

یزد بار اول که نیاز نیس بمونین یه روزه انجام میده

باز دوم برای من 5 روز طول کشید بعد اومدم خونه بعد از انتقال 

مرسی از راهنمایی هات خدا خیرت بده الهی . اینجا هیچ کس درست راهنماییم نکرد جز شما. یک دنیا ممنونم

خواهش عزیزم

بعد یزد هر چی دیدم یه قلو حامله میشدن

خواهر شوهرم که رفت زیر نظر رستمی شیراز داروهاش هم بیشتر بود هم قوی تر خدا رو شکر یه دوقلو دختر و پسر گیرش اومد کل هزینه هاش 13 شد

2731

متاسفانه اینجا بیشتر به بحث های مادر شوهری علاقه دارن

دنبال خوندن مشکلات و دعواها هستن تابگن طلاق بگیر 🤣

دنبال کمک خیلی کمتر هستن

یزد بار اول که نیاز نیس بمونین یه روزه انجام میده باز دوم برای من 5 روز طول کشید بعد اومدم خونه بعد ...

شما مشکلت چی بود؟

خدا کنه با دارو مشکلم حل بشه.

شوهرم سالمه. خودم تنبلی شدید دارم مثلا سه ماه یکبار پریود میشدم. الان هم با دوفاستون منظم شده.

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷
خواهش عزیزم بعد یزد هر چی دیدم یه قلو حامله میشدن خواهر شوهرم که رفت زیر نظر رستمی شیراز داروهاش ه ...

شوهرم از دو قلو شدن وحشت داره.

همون یدونه رو خدا بهمون بده میذاریم روی چشمامون.

شما مشکلت چی بود؟ خدا کنه با دارو مشکلم حل بشه. شوهرم سالمه. خودم تنبلی شدید دارم مثلا سه ماه یکبا ...

من شوهرم توی آزمایش آزواسپرم بود با بیوپسی ازش اسپرم گرفتن

درمان شما ساده تره عزیزم

پس حتما برو پژوهشکده

اصلا هم نیاز به همراه نداری کسی رو با خودت نبر چون کسی رو راه نمیدن همراهت بیاد داخل

من شوهرم توی آزمایش آزواسپرم بود با بیوپسی ازش اسپرم گرفتن درمان شما ساده تره عزیزم پس حتما برو پژ ...

ممنونم.  به خانواده ها نگفتیم. انشاالله با شوهرم میرم.

بابت تمام راهنمایی های صبورانه ات خدا هر حاجتی که داری بهت بده.❤

ممنونم.  به خانواده ها نگفتیم. انشاالله با شوهرم میرم. بابت تمام راهنمایی های صبورانه ات خدا ه ...

مرسی عزیزم امیدارم به حق حضرت زهرا همون بهتر اول خدا دامنتو سبز کنع