2733
2739
عنوان

مادر شوهر زرنگ

1770 بازدید | 79 پست

سلام صبح بخیر بچه ها من با مادر شوهرم تو یه ساختمان هستیم ما طبقه بالا میشینیم مادر شوهرم هر وقت چیزی میپزه به ما هم میگه بیایین پایین ولی نکته اینجاست شاید ده روز یه بار غذا بپزه یا هفته ای یکبار وجدیدا به پدر شوهرم گفته ظهرا از سرکار نیا خونه خودت یه چیز بخور بعد ساعت 12 که میشه خودش میاد بالا میگه چی پختی بعد یکم میشینه ومیره منم خوب وقتی میاد میبینه نمی تونم براش نبرم که بعد یه سینی غذا میبرم پایین نمیخوره میزارن شام با پدر شوهرم می‌خورن البته اینم بگم که پدر شوهرم  بعضی وقتا  برای ما غذا میگیره از بیرون ولی دوستان به خدا من  زورم نمیاد خسیسم نیستم اما وقتی که واسه اونا ناهار میبرم خودمون ناهار میخوریم بعد دیگه شام نمیمونه واسه خودمون من اینقدر غذا میپزم که هم ظهر بخوریم هم شب چون با بچه کوچیک نمی تونم دوبار آشپزی کنم مواد اولیه را هم چون چند وقتی هست شوهرم کارشون  مشتری ندارن نمی تونم خیلی بگیرم یعنی یک کیلو گوشت را من 20  روز مصرف میکنم چون پسرم باید حتما گوشت تو برنامه غذایی‌ باشه از طرفی نمیدونم با مادر شوهرم چیکار کنم وقتی که زنگه میزنه میاد اعصابم بهم میریزه هنوز ناهار نخورده فکر شامم میفتم نمیدونم چه غلطی بکنم شما راهنماییم کنید 

روزبه اسم پسرمه عزیزان دقت کنید روزبه97 یعنی متولد سال 97 خودم مامانشم دقت کنیددددد فقطططط😠😠😠😠😠😠

پیشاپیش از همه اونایی که کمک میکنن ممنونم ببخشید دارم به پسرم صبحانه میدم جواب هاتون را میخونم ولایک میکنم 

روزبه اسم پسرمه عزیزان دقت کنید روزبه97 یعنی متولد سال 97 خودم مامانشم دقت کنیددددد فقطططط😠😠😠😠😠😠

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
خونش میشینید اجاره میدید یا نه؟؟

نه خودمون ساختیم بالا را با طلاها وپول های خودمون

فرما 

فرما دزفولی هستی؟؟؟؟

میگم من خیلی دوس داشتم شمارو ببینم این عکس تو البوم وقیح روسری ابی چشمای رنگی به اسم اکول شمایی؟؟؟؟

آرامش خودتون رو فدای بی شعوری دیگران نکنید😊