2733
2739
عنوان

مادر شوهر زرنگ

| مشاهده متن کامل بحث + 1770 بازدید | 79 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط عزیزم اینو بگم ک هیچوقت ازناهار غذا برا شامت نگه ندار.سریع معده درد میگیرین. منم دوسال اول زندگی مشترکم اینکارو میکردم دکتر کلی باهام دعوا کرد گفت شب حتی غذای سبک آماده مث نون پنیر سبزی بخوری خیلی برا بدنت فایدس تاغذای مانده ظهر.

لایک نکن لدفن.🛑درخاست دوستی ممنوع .تشکر
خوب خودت عادتش دادي چندبارنبرتاعادت كنه يعني كلاچيزي نميخوره مگ ميشه ادم هفته اي يه بارغذادرست كته😐

به خدا هیچی نمی خوره ظهر وصبح بعدشم همش میگه مریضم مریضم

روزبه اسم پسرمه عزیزان دقت کنید روزبه97 یعنی متولد سال 97 خودم مامانشم دقت کنیددددد فقطططط😠😠😠😠😠😠
2728
فرما دزفولی هستی؟؟؟؟ میگم من خیلی دوس داشتم شمارو ببینم این عکس تو البوم وقیح روسری ابی چشمای رنگی ...

نه دزفولی نیستم،،، خوزستانیم،،،،، نه چشمام رنگی نیست خدا رو شکر،، ولی عکسم ورداشته خیر ندیده خخخ

فقط عزیزم اینو بگم ک هیچوقت ازناهار غذا برا شامت نگه ندار.سریع معده درد میگیرین. منم دوسال اول زندگی ...

ینی هر غذاییو بریزیم بره؟؟؟ 

غذای ظهر برا شب ک مونده محسوب نمیشه

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2738
اگ هستی عکسم بزارم برات اگ اسی آحازه داد خخ

خواهش میکنم بزار 

روزبه اسم پسرمه عزیزان دقت کنید روزبه97 یعنی متولد سال 97 خودم مامانشم دقت کنیددددد فقطططط😠😠😠😠😠😠
به خدا هیچی نمی خوره ظهر وصبح بعدشم همش میگه مریضم مریضم

خوب به شماچه ربطي داره عزيزم بزارتاازگشنگي كه بيهوش شدحساب كاردستش مياد خودت بايه بچه توكارخودت موندي حالابياي ناراحت گرسنگي خانوم هم باشي 

😍😊🥀اجي برام يدونه صلوات ميفرستي فرستادي بگومنم برات بفرستم😘