1464
1411
عنوان

چیپس یا پفک؟

| مشاهده متن کامل بحث + 615 بازدید | 64 پست
ای بابا هر چی آشغال تر و بدرد نخور تر و کثیف تر خوشمزه تر😂😂😂 من عصبی میشم معدم قفل میکنه کامل

واقعا 

منم دقت کردم جاهای کثیف عذاهاشون خوشمزه تره چیزای مضر هم خیلی دلچسبن 😂😂

حال متکلم از کلامش پیداست از کوزه همان برون تراود که دروست

حراج نصف قیمت دلبند رو از دست ندید .

مجموعه ای از نیاز های نوزاد و کودک

جدی مدوم شهری؟؟؟؟؟؟؟ 

شیرازم😍

در خانه ی ما 💒 ابراز احساسات 💏 بوسیدن💋 و در آغوش گرفتن 💖 مانند نفس کشیدن ، بدیهی و ضروری ست!😍👫💍 یک جهان 🌍 ۹ سیاره 🌌 ۲۰۴ کشور 👀 ۸۰۹ جزیره 🏝 ۷ دریا 🌊 و من افتخار آشنایی با تو را داشتم! 😍👫💕
1473
چقد دوریم ولی شیرازیا عشقن مهربونن 

لطف داری عزیزم😍😍😍 شما کدوم شهری؟

در خانه ی ما 💒 ابراز احساسات 💏 بوسیدن💋 و در آغوش گرفتن 💖 مانند نفس کشیدن ، بدیهی و ضروری ست!😍👫💍 یک جهان 🌍 ۹ سیاره 🌌 ۲۰۴ کشور 👀 ۸۰۹ جزیره 🏝 ۷ دریا 🌊 و من افتخار آشنایی با تو را داشتم! 😍👫💕
واقعا  منم دقت کردم جاهای کثیف عذاهاشون خوشمزه تره چیزای مضر هم خیلی دلچسبن 😂😂

بخدا

تو برو رستوران هانا غذا بخور

رستوران کریم سگ پز هم غذا بخور

بجان خودم کریم غذاهاش خوشمزه تره، دلت میخواد انگشتاتم بخوری😐😕

گرگ روزگار بودم....شغال ها هم جرات رویا رویی با من را نداشتند...حال که توبه کرده ام...اهو ها هم برایم خط و نشان میکشند...درست است که ما رفته ایم و توبه کرده ایم اما به اهو ها بگویید در قلمروی ما با احترام عبور کنند؛  
نوشیدنی بپرس سری بعدی 👍👍👍

باشه

گرگ روزگار بودم....شغال ها هم جرات رویا رویی با من را نداشتند...حال که توبه کرده ام...اهو ها هم برایم خط و نشان میکشند...درست است که ما رفته ایم و توبه کرده ایم اما به اهو ها بگویید در قلمروی ما با احترام عبور کنند؛  
1449
نترسیاااااا قزوین 🤣🤣🤣🤣😐

🤣لعنتی منحرف

قبل از سرخ کردن یه چند ساعتی میذاری فریزر؟

نه فقط با آب سرد شیر میشورم چند دقیقه میذارم تو آب بمونه بعد خشکش میکنم حوصله ی فریز کردن ندارم😁

خــــستــــه کننده میشـــــه برات همـــه چیز وقتی...! روحــــت با جـســمت اختلاف سنی داشته باشــــه .... 😔
1474
هیچ کدوم فقط کرانچی تند و آتشین😍😋

ایوللل

چقد خوشمزه ست 😋😍 چجوری درست کردی؟؟

با رنده ورقه ورقه کردم با آب سرد شستمش و چند دقیقه گذاشتم تو آب بمونه بعد آبکش و خشکش کردم و کم کم سرخشون کردم

خــــستــــه کننده میشـــــه برات همـــه چیز وقتی...! روحــــت با جـســمت اختلاف سنی داشته باشــــه .... 😔
نترسیاااااا قزوین 🤣🤣🤣🤣😐

چرا بترسم عزیزم🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️😂😂❤❤

آخه این عین واسه بیرونه

راحته بابا الکی سختش نکنین واسه خودتون تو فریز اینا هم نمیخواد بعد ورقه کردن با آب سرد میشورم نشاسته اش میره خشک میکنم و فقط با حوصله باید سرخ شه کاری نداره

1457