1464
1411
باریکلا چجوری آخه

سیب زمینیه دیگه ورقه ورقه میکنم سرخ میشه نمک و فلفل یه ذره میپاشم به به میشه میخوریم😋😀

خــــستــــه کننده میشـــــه برات همـــه چیز وقتی...! روحــــت با جـســمت اختلاف سنی داشته باشــــه .... 😔

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1473

چیپس سرکه نمکی😭❤ میمیرم براش😍🙈

@چیپس_سرکه_نمکی   😶

در خانه ی ما 💒 ابراز احساسات 💏 بوسیدن💋 و در آغوش گرفتن 💖 مانند نفس کشیدن ، بدیهی و ضروری ست!😍👫💍 یک جهان 🌍 ۹ سیاره 🌌 ۲۰۴ کشور 👀 ۸۰۹ جزیره 🏝 ۷ دریا 🌊 و من افتخار آشنایی با تو را داشتم!! 😍👫💕
تف تو این معده عصبی😂 معده من عصبیه

معده من درشرایط نرمال ارومه طفلک اما اگر چیپس و پفک و تمر هندی وکنسرو و پنیرفراوری و سوسیس ووو بخورم الارم میده برعکس خودم طرفدار زندگی سالمه😂😂😂😂😂😂

حال متکلم از کلامش پیداست از کوزه همان برون تراود که دروست

چیپس فقط پیاز جعفری

میخندمو دلگیرمو میبینمو میمیرمو از این دنیا بیزارمبیزارمو بیطاقتم بیتابی شد عادتم آروم آروم میبارم                                                          ******            *******          *******          زخمای این زمونه بیرحمه کسی درداتو نه نمیفهمهواسه اونی که بیشتر فهمید دیگه آروم شدن فقط وهمه , فقط وهمه          
1485
چجوری مث مال بیرون خشک شده اخه تو خونه مث سیب زمینی سرخ کرده نرم میشه

نه اصلا نرم نمیشه فقط باید خوب سرخ شه

خــــستــــه کننده میشـــــه برات همـــه چیز وقتی...! روحــــت با جـســمت اختلاف سنی داشته باشــــه .... 😔
شوهرمن شرکت چیپسه خخخخ

وااای😍😍😍😍😍😍

در خانه ی ما 💒 ابراز احساسات 💏 بوسیدن💋 و در آغوش گرفتن 💖 مانند نفس کشیدن ، بدیهی و ضروری ست!😍👫💍 یک جهان 🌍 ۹ سیاره 🌌 ۲۰۴ کشور 👀 ۸۰۹ جزیره 🏝 ۷ دریا 🌊 و من افتخار آشنایی با تو را داشتم!! 😍👫💕
معده من درشرایط نرمال ارومه طفلک اما اگر چیپس و پفک و تمر هندی وکنسرو و پنیرفراوری و سوسیس ووو بخورم ...

ای بابا

هر چی آشغال تر و بدرد نخور تر و کثیف تر خوشمزه تر😂😂😂

من عصبی میشم معدم قفل میکنه کامل

1476
عکس پروفایل قبلیه باحال تر نبود؟😁

اه سلام 

نه خواستم متحرک بذارم 

البته الان هم اینو تغییر دادم اما یک روز طول می کشه  ک تغییر کنه بدیش همین

بعدی قشنگتره😄😄😄

آقا هستم🕵️‍♂️
بخدا اصن نمیخورم 

بفرست واسه من😂😂😂🙈🙈🙈

چشم کجایی

شوخی کردم عزیزدلم😍😍😍

چقد مهربونی شما😍😍😍❤❤❤❤💋💋💋💋

1457