2737
2734
عنوان

شوهرم بهم دروغ گفته

621 بازدید | 56 پست

زندگیم خیلی سروصدا داره دیگه بریدم خسته شدم نمیدونم از کجاش بگم چند شب پیش بهم گفت بریم مسافرت تو تعطیلی بعدش روز چهارشنبه اومد گفت باید برم ختم پسر عموی دوستم و منم بهش شک کردم گفتم بخدا این نمیخواد بره ختم و ظهر اومد خونه بهم گفت میخوابم و تاکید کرد ساعت 2و نیم بیدارش کنم منم گوشیش سایلنت کردم خودمو زدم بخواب که ساعت 2و نیم بیدارش نکنم اما ایقدر واسش مهم بود که خودش بیدار شد حس میکنم 2 بود و رفت ساعت 5 زنگ زد آماده شو بریم مسافرت گفتم چی شد رفتی ختم گفت نه سر ظهر که خواب بودم مشتری چند مرتبه زنگ زده بود و رفتم گیر تعمیر ماشینش شدم و نرفتم منم فهمیدم دروغ میگه رفتم دوربینش را چک کردم تا اصلن ماشینی نیومده و گفت دم در تعمیرش کردم آخه دوربین بیرون نمیگیره منم بهش گفتم شماره تماسش رو بیار اونم گفت زنگ نزد گفتم مگه نه گفتی خلاصه دعوامون شد تو زندگی خیلی بهم دروغ گفته خسته شدم میخوام برم از زندگیش یه دختر دارم چیکار کنم خسته ام خیلی زیاد 

خب زیادی دوستش دارم اما درکم نمیکنه و نمیفهمم    چونکه عاشقشم بخاطرش از همه بریدم مگه گناهه خب عشقمه     اما همیشه غرورم در کنار عشقم داشتم حاضر نیستم بخاطر هیچ کس حتی عشقم جز فرزندم غرورم رو بشکنم غرورم بخاطر دخترم میشکنم همین دخملم عشق مامان و باباشه 💖💖💖

بهم بگید چیکار کنم 😭😭😭😭

خب زیادی دوستش دارم اما درکم نمیکنه و نمیفهمم    چونکه عاشقشم بخاطرش از همه بریدم مگه گناهه خب عشقمه     اما همیشه غرورم در کنار عشقم داشتم حاضر نیستم بخاطر هیچ کس حتی عشقم جز فرزندم غرورم رو بشکنم غرورم بخاطر دخترم میشکنم همین دخملم عشق مامان و باباشه 💖💖💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

همون موقع تعقیبش میکردی بهتر نبود تا پیگیری های الان 

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
2740
به نظردخودت تو این سه ساعت چی کار میکرده؟ قبلا ازش خیانتی چیزی دید؟

نه تو دوربین ساعت 3 رفته بود مغازه یعنی دقیقا با تایمی که از خونه زده بود بیرون هماهنگ بود 

سابقه خیانت داره؟

آره علائم خیانت آره 

یعنی کجا بود

طبق دوربین رفته مغازه اما چرا دروغ گفته 

2706