2733
2734
عنوان

شوهرم بهم دروغ گفته

| مشاهده متن کامل بحث + 621 بازدید | 56 پست
مطمئنی گیر الکی ندی بهش!

نه عزیزم ضبط صدا رو گوشیش نصب کردم میخواست یکی بلند کنه اما نکرد میگه نتونستم بهت خیانت کنم اما باورش ندارم

خب زیادی دوستش دارم اما درکم نمیکنه و نمیفهمم    چونکه عاشقشم بخاطرش از همه بریدم مگه گناهه خب عشقمه     اما همیشه غرورم در کنار عشقم داشتم حاضر نیستم بخاطر هیچ کس حتی عشقم جز فرزندم غرورم رو بشکنم غرورم بخاطر دخترم میشکنم همین دخملم عشق مامان و باباشه 💖💖💖

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من يك چيز فقط ميدونم اونم اينه كه دريدن پرده ها و از بين رفتن حرمت ها خيلي بده . اينكه همسرتون دروغ ميگه و شما لحظه به لحظه ميخواين مچشو بگيرين اصلا درست نيست چون حرمتا از بين ميره و اون وقيح تر ميشه تو دروغ گفتن. به هيچ وجه كارش رو تاييد نميكنم اما جدايي به اين راحتيا نيست به فكر آسيب آينده فرزندتون باشيد. ميتونين از در دوستي وارد بشين . ميتونين فرزندتون رو واسطه قرار بدين براي اصلاح همسرتون . غير مستقيم بهش بگين كه كارش چقدر زشته و اينجوري بچمون خوب تربيت نميشه. 

نه عزیزم ضبط صدا رو گوشیش نصب کردم میخواست یکی بلند کنه اما نکرد میگه نتونستم بهت خیانت کنم اما باور ...

مرداذوقتی زیاد بشون گیر میدی بیشتر پنهون کاری میکنن

حوصله توضیح ندارن یه مدت بیخیالش بشو

2731
بنظرمنم حساس شده اسی.

خیلی حساس شدم در حد روانی شدنم به یه نقطه خیره میشم و دلم میخواد تا ساعتها فکر کنم وقتی تنهایم میگه کل زندگیمو بهت میدم که ثابت کنم دوستت دارم اما خب وقتی گیرش نمیدم هار میشه 

خب زیادی دوستش دارم اما درکم نمیکنه و نمیفهمم    چونکه عاشقشم بخاطرش از همه بریدم مگه گناهه خب عشقمه     اما همیشه غرورم در کنار عشقم داشتم حاضر نیستم بخاطر هیچ کس حتی عشقم جز فرزندم غرورم رو بشکنم غرورم بخاطر دخترم میشکنم همین دخملم عشق مامان و باباشه 💖💖💖
نه عزیزم ضبط صدا رو گوشیش نصب کردم میخواست یکی بلند کنه اما نکرد میگه نتونستم بهت خیانت کنم اما باور ...

وااای خدا چقدر بیشعور بگو از کجا معلوم این نشده یکی دیگه شده

آرامش
من يك چيز فقط ميدونم اونم اينه كه دريدن پرده ها و از بين رفتن حرمت ها خيلي بده . اينكه همسرتون دروغ ...

افرین منم به این رسیدم 

👏👏

وقتی غصه های  یه نفرو تجربه نکردی براش نسخه ی  " صبر کن درسته میشه " نپیچ هر وقت جاش بودیو تونستی صبور باشی اون موقع حرفت قبوله   👌
2740
من يك چيز فقط ميدونم اونم اينه كه دريدن پرده ها و از بين رفتن حرمت ها خيلي بده . اينكه همسرتون دروغ ...

خودش بهم میگه یه مدت کنار دختر جلوی حیاطمون رد شو هی نیگاهش کن بگو کج هست بعد یه مدت کج میشه از بسکه بهم گفتی خیانت میکنی دلم میخواد انجام بدم اما منصرف میشم 

و نكته بعدي كه فراموش كردم بنويسم قدرت كائناتِ. اينكه كن مدام از اول صبح بدبين باشم و ايه يأس بخونم قطعا اتفاقات بد ميوفته واسم. شايد بگين خودش باعث بدبيني شما شده . خب براي زندگيتونم كه شده براي بچتونم كه شده شما به چيزاي مثبت فكر كنين . بيشتر بهش محبت كنين . به هيچ وجه تو روش نگين كه تو دروغگويي يا من باورت ندارم. ي مدت روشتون رو تغيير بدين شايد نتيجه ديدين. ❤️

برنامش اسمش.چیه.چجوریه

هیچی من نمیگم یکی اینجا به من گفت زندگیمو ریخت بهم بزار تو یه کم شک بمونی 

خودش بهم میگه یه مدت کنار دختر جلوی حیاطمون رد شو هی نیگاهش کن بگو کج هست بعد یه مدت کج میشه از بسکه ...

مقصر خودتی عزیزم 

راست میگه همسرت

وقتی غصه های  یه نفرو تجربه نکردی براش نسخه ی  " صبر کن درسته میشه " نپیچ هر وقت جاش بودیو تونستی صبور باشی اون موقع حرفت قبوله   👌
خودش بهم میگه یه مدت کنار دختر جلوی حیاطمون رد شو هی نیگاهش کن بگو کج هست بعد یه مدت کج میشه از بسکه ...

عزيزدلم مردا مثل پسر بچه ها ميمونن. مطمئن باشين عاشقتونه كه اين حرف و زده. رو خودتون بيشتر كار كنين . كاري كنين كه روحيتون بالا باشه. اومد خونه تحويلش بگيرين باهاش حرف بزنين . بخندين . بهش بگين من خوشبختم كه تو و فردندمو دارم🤗 كلمات معجزه ميكنن

بچه ها الان کیفم بستم برم ظهرم اومد غذا از رستوران آورده بود نخوردم دلم خون هست با خونه پدرمم رفت و آمد ندارم از هیچ لحاظی کم نمیذاره برام فقط بهش شک دارم و خسته شدم بهم آرامش بدین دلم واسه بچم میسوزه نمیخوام آواره بشه البته من خودم تحصیلکرده و میتونم رو پای خودم وایسم اما میترسم پشیمون بشم بهم میگه همه زندگیم میکنم بپات و میرم تا بعد من پشیمان بشی  😭😭😭😭😭😭😭