2733
2739
عنوان

توروخدا چرا سر زده میاین😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1961 بازدید | 122 پست

جمع نکن ازین به بعد😑

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

ما هم مهمون سرزده داشتیم امرور. همینجوری اومدن. در کوچه باز بود یه راست پشت در واحد پیداشون شد😤 خیلی ازشون خوشم میاد بی خبرم میان

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
از  مهمون سر زده متنفرم  اگه بخوام تا در خونه کسی هم برم قبلش هماهنگ میکنم  سرزده ر ...

واقعا

من خونه خواهرمم میرم حتما حداقل ۲۰ دیقه قبلش خبرش میکنم،بابا شاید طرف تو یه شرایط نامساعد باشه

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤

راستش خندم گرفت به حالت..‌‌اشکال نداره .واسه همه پیش میاد فقط طوری که به دربگی دیواربشنوه بگو من ازمهمون سرزده خوشم نمیاد....ولی خدایی جاریت چقدر به ریشت خندیده...خخخ

برای سلامتیه آقا امام زمان صلوات🌹❤
2740

خونه خدا هم سرزده نمیرن موعد داره 

زشته واقعا کاری به جاری شما ندارم ولی یه سری عمدا سرزده میان ببینن کجا چ خبره پذیرایی هس نیس 

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 

مادر شوهر منم اینطوری میاد تیکم میندازم ولی گوش نمیده حس میکنم میخواد فضولی کنه ببینه خونم تمیزه یا نه ورگرنه چیزیشون میشه ازخونه دارن راه میفتن زنگ بزنن حالا از روز قبل پیش کش,شمام اینطوری برو خونشون

نه،ولی نزدیک همیم قبلا تو یه ساختمون بودیم تا یه ماه پیش،ماه تا ماه اصلا نمیومدن

یک بار  با روی خوش و مهربون و  آروم  بهشون بگید ؛ ک  ترجیح می دید  از قبل  باهاتون هماهنگ شه ، ک بتونید  پذیرایی خوبی  رو انجام بدید 

اگر  توجه کردن  ک چه بهتر

اگرم اعتنا نکردن ؛  ازین ببعد حرص نخورید و این طوری معذب نشید ... بزنید ب رگ بی تفاوتی  

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
وقتی شعور ندارن چرا براشون استرس میگیری تو هم ریلکس باش

چاره ایم نداشتم ولی لحظه اول هول شدم،زشتیش به اون پتوها بود😂دخترم سیب خورده بود بقیشو انداخته بود قشنگ جلوی پای برادر شوهرم بود برداشتمش

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
2706