2733
2734
عنوان

انقد نگین 😠😠😠😠😠😠

| مشاهده متن کامل بحث + 363 بازدید | 68 پست
خخخخخ خوشم میاد میفهمی ایرانه 

من خودم زیاد شنیدم این حرف رو 

که اره اینجا قتل تجاوزه 

منم گفتم اینا همه جای دنیا هست فرقی نداره تازه گاهی اوقات اونجا بدتره 

ولی بعضی چیزا هست که ایراتیا تو فرهنگ لنگ میزنن که این رو قبول دارم 

ولی میشه در کمال ارامش صحبت کرد نه دعوا و توهین و مرگ خواستن واسه کسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من از اون دسته ها نيستم كه همش ايراد از وطنم بگيرم چون ميدونم هر مملكتي يه مشكلي داره اصلا هم از ممل ...

نمیخواام ب تو چه .من بی منطق ام امل ام مشکلی داری 😂😂😂😂😕

من یک جنوبی ام 😍😍😍😍😍😍😍 همه جنوبی ها عشقن💖💖 خونگررم و باحال 
اره نکنه تو مشکلی داری باهام ؟؟؟؟!😂😂😂😂😂😂😡😡😡😡😡

من با شما مشکلی ندارم اولین باره شمارو میبینم

ولی باید قبول کنیم کشور ما یه کشور مسئله داره

امیدوارم شما از اون دسته نباشی که بخاطر جبهه سیاسی این حرفارو میزنه 

من یه گلایلم که تو این سرزمین شوم ،                                 راهم به قبر و سنگ گرانیت می رسه ... 🩹                                 
2731

بفرما و بشین و‌بتمرگ یه معنی دارن اما خب بار ادبی اونها با هم متفاوته

برای نشون دادن بر حق بودن یا خشمگین بودن لازم نیست از این کلمات استفاده کنید، متاسفانه ارزش پیام مثبتتون با این الفاظ به شدت پایین اومده.

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم
من با شما مشکلی ندارم اولین باره شمارو میبینم ولی باید قبول کنیم کشور ما یه کشور مسئله داره امیدوا ...

ن بابا جبهه ی سیاسی کیلو چند ؟؟؟؟!

یکی باید خودتو نصیحت کنه عزیزم

با این لحنت در جایگاهی نیستی بقیه رو نصیحت کنی 

یا اینکه به کسی بگی جمع کنه بره

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
نمیخواام ب تو چه .من بی منطق ام امل ام مشکلی داری 😂😂😂😂😕

امل بودنت که صد درصد به ما ربطی نداره بلاخره مثل شما زیاد هست 

اینکه داری توی سه سایت اجتماعی توهین میکنی به دیگران به ما مربوطه که اگه نباشه میشیم یکی مث خودت بی آرو بی درد

خوشم میاد قبول داری که بی فرهنگ و بی ادبی

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
اینجا ایرانه امثال تو و فرهنگ قشنگت خرابش کردن اولا دوما مال بابات نیست که میگی برین و تشریف ببرین ...

اره من اقا زادم 😂😂😂😂😂

ب بابامم گفتم شمارو بکنه تو گونی بازم مشکلی هست 😂😂😂😂

الانم روی کاناپه یگرون قیمتم لم دادم ی چیزی میخورم انقد باحاله اسمشم نمیدونم 😂😂😂😂

امل بودنت که صد درصد به ما ربطی نداره بلاخره مثل شما زیاد هست  اینکه داری توی سه سایت اجتماعی ...

ب تو چه دلم میخواد 😏