2733
2739
عنوان

انقد نگین 😠😠😠😠😠😠

| مشاهده متن کامل بحث + 363 بازدید | 68 پست

چه بی ادب چرامیگی خفه شو... منم همیشه منالم جنابعالی 50 تومن بده من برم کانادا ایران ارزونی خودت

من دختر با ادبی هستم. اما سر ملیتم با هیچکس شوخی ندارم.پس احترام کورد و نگه دار ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ادبتو ب نمایش گذاشتی اَمثال خودت کاری کردن ک بقیه بگن ایرانه ایرانه

اره مم بی ادبمم 

اینجام ایرانه 

مشکلی داری ؟؟؟!😂😕

من یک جنوبی ام 😍😍😍😍😍😍😍 همه جنوبی ها عشقن💖💖 خونگررم و باحال 
2728
نمیخوامم میدونی چیه ما امل ایم بی فرهنگ ایم 😂😂😂😂😂 بزار جمع کنن تشریفشونو ببرن  الان ادع ...

مگه ادعای فضل بده؟ حداقل از فحش دادن بهتره ها 

مرکز مشاوره روانشناسی: تهران_ ابتدای خیابان سهروردی جنوبی_ حسام زاده غربی_مرکز مشاوره بهزیستی🌷
2738
ایرانه دیگه اونی که میخواد فرهنگ سازی کنه ادبیات حرف زدنش مثل شماست 😂

اره نکنه تو مشکلی داری باهام ؟؟؟؟!😂😂😂😂😂😂😡😡😡😡😡

من از اون دسته ها نيستم كه همش ايراد از وطنم بگيرم چون ميدونم هر مملكتي يه مشكلي داره اصلا هم از مملكتمو قانوناش ناراضي نيستم اما هر كي هم باشه نظر شخصيشه به تو چه ربطي داره اصلا تو چيكاره ايي كه اين مدلي حرف ميزني 😠 خودت برو بمير با مردم چيكا داري😡😡

وااااای گل گفتی!!!طرف هر اتفاقی واسش میافته ربط میده به اینکه اینجا ایرانه..فلانه😐یذره فکر نمیکنه ب ...

والا دیوانم کردن 

یعنی یه سری روان پریش هستن تا کسی یه چیزی میگه میگه جمع کن برو انگار مملکت مال باباشونه

کجای دنیا مثل ایرانه کجای دنیا صبح پامیشی میبینی قیمت یه کالای ضروری شده دو برابر 

چهارتا مسئول اختلاس کردن فرارین

اتوبوس پنجاه سال کار کرده مدرسه ابتدایی افتاده تو دره

من یه گلایلم که تو این سرزمین شوم ،                                 راهم به قبر و سنگ گرانیت می رسه ... 🩹                                 
2706