2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

همون بهتر ک درون‌گرا هستی من مثلا برون گرا و خودمونی هستیم انقدر بعضیا زود سوار آدم میشن و خیال میکنن خبریه ک باهاشون گرم هستی یا سواستفاده میکنن یا احترامت حفظ نمیشه

2738
همون بهتر ک درون‌گرا هستی من مثلا برون گرا و خودمونی هستیم انقدر بعضیا زود سوار آدم میشن و خیال میکن ...

آخه یکی از پسرا جلو همه گفت این ساکته و حرف نمیزنه برا کلاس کنکور میرم قشنگ بار اول بود کسی بهم اینجور میگه 

حس می‌کنم عقب موندم ک زیاد با کسی حرف نمیزنم 

خب توقع بیار پایین 

یه عیب مخفیه امان از بی خبری که ادم تا میاد میبینه هیچی به هیچی 

جونم به جونت بگه  من وسواس داشتم دوست اجتماعیم درستش کرد  البته  کمال هم نشینی اثر کرد 

ناخنش عین کرکدیل بود 🤣🤧

دیگه وسواسم پرید با اجتماعی نبودنم 

همون بهتر ک درون‌گرا هستی من مثلا برون گرا و خودمونی هستیم انقدر بعضیا زود سوار آدم میشن و خیال میکن ...

تا ابد حققققققققققققققق چقد بگم حق که حق مطلب ادا بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

و خدایی که به شدت کافیست...💚🌱

کاریش نمیشه کرد منم این مدلیم 

تعداد دوستام کمه با هر عوضی هم نمیتونم سریع اخت بشم 

متاسفانه دوروبرمم همه از دم اشغال و عوضی و حسود 

دیگه سرم ب کار خودم گرمه واسه پیشرفت خودم و بچه هام بیشتر وقت میزارم 

پسرمم معلمش میگه خیلی باهوشه میخام یکی از هدفامو بزارم تابستونی جهشی بخونه بجای این کافه با صغری کبری رفتن  والا خیلی هم درونگزایی خوبه همه اشغالن همه حسودن همه 

من ک پسرم هشت سالشه انقد ب تغذیه اش رسیدم ک قد و هیکلش مثل بچه های سیزده ساله اس فقط عمق حرص رو تو چشمای فامیل و دوست میبینم 

اره امتحان کردم وقتی خود طرف نمیخاد تو چرا هی دور برش بپلکی

زمونه ای شده هر چی بیشتر خودتو بگیری بیشتر طرفدار داری 

اجتماعی باش و خوش برخورد اما رو نده و صمیمی نباش سوارت میشن چ دوست چ خانواده چ شوهر و خانوادش

2706