2737
2739
چ کردی چطوری ب این رسیدی؟

ب همه احترام میذارم. فرقی نداره بچه یا بزرگ ببینم خودم اول سلام میکنم. تو مهمونی ها خودمو نمیگیرم باهاشون در کمال ادب رفتار میکنم. البته چون همسرم و خانوادش زیاد ازم تعریف میکنن انگار ی جورایی بقیه هم قبول کردن. مثلا پدرشوهر و مادرشوهرم ب همه گفتن ما دیگه عروس مثل این عروس اولمون باید تو خواب ببینیم 

من دوتا فرشته ی خیلی ناز دارم خدایا شکرت 😍😍😍😍
چجوری؟چیکار میکنین که مرکز توجهین؟ من جاریم اینطوریه😂

اخه شوهر من شاخ شهرمونه جدی میگم شوهرم به خشکل و پولداری و مغروری و خرج کنی مشهوره تازه محل هیچکسم  نمیداد و کلا به پسر خوب تایفه و کسی که همه  بهش حسودی میکنن و پسر خیلی خوبیم هست  تازه اصلا ازدواج نمیکرده و میگفتهدعلاقه ای نداره حتی بارها دخترا بهش درخواست دادن رد کرده یا بایای دختره اومده گفته دخترمو بگیر ولی منو دید یه دل نه صد دل عاشقم شد میگفت عاشق مهربونیتم کینه ای نیستی دلت مثل بچه ها میمونه پاکه و زاتت پاکه و منو گرفت همه داشتن میترکیدن بخدا راست میگم الان بعضیا میگن توهماتشه و ... حتی الانم دخترا مول پشه دور شوهرم میپلکن و من خیلی غصه میخورم ولی خداییش پاکه با همه ی رفاه و استقالش مطمعنم کوچکترین گناهی نکرده مذهبی هم نیست ولی ناموس حالیشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا باید یکاری بکنم از این بزنم جلو

مطمعن باش شک نکن شاید رودر رو نگن ولی همشون میدونن چاپلوسیه عروس عمه شوهرمم دقیقا مثل جاری توعه یعنی آدمو میبینه بس قربون صدقه ت میره قربونت بشم اصلا وای رو و شرم حیا نداره تو زبون بازی من دوساله شوهر کردم روم نشده به پدر شوهرم بگم بابا هنوز اسمو با آقا صدا میزنم یا مادرشوهرم یا کادو میخرم خودم روم‌نمیشه بدم به پدرشوهرم ولی اون نه اصلا دایی و عمو حالیش نیت

2728
اره خداییی😂😂😂یبار رفته بودیم مسافرت منو خانوم چاپلوس با خواهر شوهر کوچیکه عقب نشستیم خواهرشوهرم و ...

ولی خداییش حرمت آدمو میگیره خیلیم خشکله اصلا مثلا منو ببینه انقد قربونم میره میگه وای چقد این رنگ بهت میاد چه خشکل شدی اصلا دل همرو به دست میاره ولی خوب به قول تو با تموم این زبون بازیاش خونواده شوهرش میگن به شوهرم عروس ما خیلی حرمت گیره ولی همش ظاهره ولی زن تو ظاهر و باطنش یکیه یا مولا شوهرم میگفت زنموم گفته نمیدونم چه ثوابی کردی خدا فرشته ای مثل زنتو بهت داده که انقد خانوم و خوش اخلاق و مهربونه آخه همه عروساشون موزی بی ادب و  و اصلا یه وضعین که نگو 

اره  آدم باید خودش باشه

من تاحالا به هیچکس بی احترامی نکردم حتی ناراحت شدم از حرفی جوابی ندادم تو خودم ریختم شایدم کارم اشتباهه باید سکوت نکنم ولی دست خودم نیست ولی مثلا مادرشوهرم اینام میکن عزیزم تو دلت پاکه اون بازیگر خوبیه

2740
افرین تو برنده ای خیلی خوبه

انقدم احمقم الان از کسی دلم گرفته کلی گریه کردم تو‌خلوتم میگم مثلا دیگه نمیرم پیشش سرسنگین میشم اسممو صدا کنه همه چی یادم میره میکم شاید من بد برداشت کردم شاید حق داشت منظوری نداشت مامانم میگه خیلی خنگی😑

افرین کارت درسته وای جاری من رو مخه کاراش اصلا واسه خودش ارزش قائل نیس

دقیقا کل رفتارایی که گفتیو این عروس عمه داره خداشاهده داشتم میخوندم فک کردم اونو میگی ولی اون جاری  نداره 

2706