2752
2734
پاچه خواریه برا خودش قشنگ مشخصه تصنعیه

اره خداییی😂😂😂یبار رفته بودیم مسافرت منو خانوم چاپلوس با خواهر شوهر کوچیکه عقب نشستیم خواهرشوهرم وسط نشسته بود خواهرشوهرم خوابید سرشو گذاشت رو شونه من باورت نمیشه سر اینو بلند کرد گذاشت رو شونه خودش موهاشو ناز میکرد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای سخته ها،حس بدی پیدا نمیکنی؟

خخخ بعضی وقتا خب چرا  ته دلم میگم چرا فرق میذارن

ولی خب کلا برام مهم نیس

همین که خودم خودمو دوست دارم و شوهرم میپرستتم کافیه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سه ساله آنلاین نشدم تازه برگشتم😂
2731
عروس خالم واااای کل فاااامیل عاشششقشیم

فامیل شوهرته عروس خاله ت😓

وقتی واردسایت میشید در قالب ادب صحبت کنیدنگید مجازیه یه دل پشت اکانته بترس از روزی که بشکنیش آهش دامنتو خواهد گرفت....کاربربی ادب  ولی اگه بخوای بی ادبی کنی جوابتو میدم واز خودم دفاع میکنم✌😊باهم مهربان باشیم💚ودر اخر وقتی دلت از جایی پره وارد سایت شدی عقده هاتو خالی نکن😬یا کلا نمیتونی آروم شو بعد وارد سایت شو😄
عروس خالم خیلی شیک و خانومه من خیلی پر شر و شور و پر انرژی ام  کلا هر کدوممون یه جور توجها رو ...

عروس خاله فامیل شوهره؟؟🤒

وقتی واردسایت میشید در قالب ادب صحبت کنیدنگید مجازیه یه دل پشت اکانته بترس از روزی که بشکنیش آهش دامنتو خواهد گرفت....کاربربی ادب  ولی اگه بخوای بی ادبی کنی جوابتو میدم واز خودم دفاع میکنم✌😊باهم مهربان باشیم💚ودر اخر وقتی دلت از جایی پره وارد سایت شدی عقده هاتو خالی نکن😬یا کلا نمیتونی آروم شو بعد وارد سایت شو😄
وااااای،اه اه،واااااااااااای،حالا کاراش تصنعیه یا از ته دل؟

نمیدونم یعنی ممکنه اینقدر مهربون باشه منکه باورم نمیشه میخاد تو چشم باشه میخاد بگه منو همه دوس دارن واقعام همینجوریه کل برادرشوهرام دوسش دارن شوهر خودم اسمشو ک صدا میزنه ی بابا اضافه میکنه میگه حمیده بابا

اره خداییی😂😂😂یبار رفته بودیم مسافرت منو خانوم چاپلوس با خواهر شوهر کوچیکه عقب نشستیم خواهرشوهرم و ...

بمیره هییییی چه متنفرم ازهمچی شخصی اینا فقط فیلم بازی میکنن وارامشی تو زندگی ندارن بخدا

عه مگه فامیل شوهر بود کلا از اول😂متوجه سوال نشده بودم

😝😝😝😝آره ولی منم عااااشق عروس خاله مم