2733
2734
چجوری؟چیکار میکنین که مرکز توجهین؟ من جاریم اینطوریه😂

بخدا من که انقد ساده م که نگو نه کاری به کسی دارم نه حسودم فقط سرم تو زنگی خودمه‌و‌لذت میبرم از خوشبختیم بجای اینکه غصه ی دیگرانو بخورم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فعلا که تو دوران نامزدی هستم و همه چی گل و بلبل هست😂ولی کلا چون یه جاری دعوایی و بی تربیت دارم‌ جایگاهشو خودش خیلی پایین اورده متاسفانه. واسه بله برونم نیومد چرا حالا؟ چون من نشونم مثلا شده فلانقدر ولی خودش ۱۵ سال پیش نشونش ارزون بوده😂الانم دوست داره منو جر واجر کنه چون دختر خواهرشوهرم شاگردمه اونم بصورت اتفاقی تو مدرسه😑🙄 من اصلا بهش کاری ندارم دوست ندارم از دستم ناراحت باشه خودش فاز گرفته😑😂

2728

فامیل شوهر من یه طورین مثلن عید که میریم عید دیدنی تعجب میکنن آخه خانواده شوهرم با فامیلای باباش قط رابطن ولی شوهرم دوست داره عیدا بریم خونه عموهاش خواهرشم میاد باهمسرش ولی یه حس بدی بهم دست میده حس غریبی نمیدونم هی هم آدمو سوال جواب میکنن ..دوستندارم دیگه برم

2738
خودم از نظر تمام فامیل  اما از نظر مادر شوهرم جاری با حجاب و چاق و چاپلوسم

سلام باحجاب رو جوری گفتید انگار صفت رذیله و ناپسنده !

خیلی خوبه باحجاب که ! عجب

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

خودم مرکز توجه ام منتظرن برم بپرسن مدل مو لباسها رنگ رژ  مارک لاک خلاصه همه چی ازم بپرسن بیستر بهم حسادت میکنن تا اینکه دوستم داشته باشن آخه فامیل شوهرم یه آدم های بسته ای بودن خدا شاهده یکسال بعد عردسی من تغیر کردن اینقدر تو اون یکسال بهم تذکر میدادن تو نگو عقده آن بعدش کم کم چادر انداختن یه کم رژ و یکم قر اما هنوزم کم دارن 

خب زیادی دوستش دارم اما درکم نمیکنه و نمیفهمم    چونکه عاشقشم بخاطرش از همه بریدم مگه گناهه خب عشقمه     اما همیشه غرورم در کنار عشقم داشتم حاضر نیستم بخاطر هیچ کس حتی عشقم جز فرزندم غرورم رو بشکنم غرورم بخاطر دخترم میشکنم همین دخملم عشق مامان و باباشه 💖💖💖
اغراق نباشه تو فامیل همسرم خودم. همه شون خیلی قبولم دارن😊☺️

چ کردی

چطوری ب این رسیدی؟

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
خودم مرکز توجه ام منتظرند برم بپرسن مدل مو لباسها رنگ رژ  مارک لاک خلاصه همه چی ازم بپرسن بیستر ...

کسیکه اهل چادر هس، اهل ارایش و قر  بیرون نیس، کم نداره

فقط عفیف هست و باوقار. ترک اون مواردم باعث زیاد شدن و بالارفتن کلاس خانمانیس 

سلام باحجاب رو جوری گفتید انگار صفت رذیله و ناپسنده ! خیلی خوبه باحجاب که ! عجب

دنباله زیر بغله مار نباشید 

من نگفتم بده یا خوب 

این نظر بعضی عقب مونده هاست که فکر میکنن فقط صرفه چادری بودن طرف انسانیت و اخلاق و ایمانش کامله

طراحی تابلوهای نقاشی اتاق کودک 
2706