2737
2739
عنوان

داستان زندگی من

| مشاهده متن کامل بحث + 221079 بازدید | 743 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام من سال ۸۷ تا عید ۹۰ با یه نفر دوست بودم همه زندگیمو همه عشقمو همه انرژیمو پای اون گذاشتم بی حد ...

مرسی که دلداری میدید

من دلم نمیاد تو زندگیش ناموفق یا بدبخت شه

دوست ندارم غصه خوردنشو ببینم

2742

استارتر بنظرم یه مدت اصلاپیگیرش نباش . اصلا یه چند ماهی شده بزار  فک کنه دیگه بی خیالش شدی . اینجور که گفتی مطمعنا همدیگرو خیلی دوست دارید . شاید مشکلی براش پیش اومده اینجور حرف زده اما با توجه به اینکه خودشم اعتراف کرده روزی پشمونه شده میاد التماست کنه پس هنوز دوستت داره . یه مدت شده چند ماهی شما بزنبه در بی توجهی و بی خیالی شاید برگشت . اینجور شما  مدام ادم واسطه کنی دنبالشبری اونم بیشتر ازت فرار میکنه .  ان شا ءالله خدا خیر و صلاح هر جفتتون بخاد .

اللهم اغفرالی الذوب التی تحبس الدعا 

چرا نمیزارید پای سیاست زنانه..

خانم هر چی که شما خوشت نیومده رو گفته و گذاشته رفته 

شاید به این امید هسش که شما بهش بگی اصن شب نیا خونه ساعت ۳ چیه

فقط مال من باش  

اینجوری هم شما رو داره هم به خواسته هاش میرسه 

خدایا شکرت ..واسه نی نی دار شدن همه منتظرا صلوات بفرستین.
چرا مردم میمیرن واسه زندگی عاشقونه من تعجب کردم از حرف شما 

نه باباا چه زندگیه عاشقونه ای عشق بعد از خوندن خطبه عقد به به وجود میاد نه قبلش. من که اصلا راضی نیستم . ازاین زندگی کوفتی. 

خدا جوونم میدونم که این ماه منم حامله ام از همین الان شکررررت. قول میدم ازش خوب مراقبت کنم. دوستای گلم واسم صلوات بفرستین مرسییی
2740
داداش گلم ماجرای تلخ زندگیتو خوندم  بااسم کاربریت بغضم گرفت و تا اخر حرفات اشک ریختم  شک ...

واقعا ممنونم

بی نظیر بود حرفاتون

جمله به جملش درست بود

واقعا نمیدونم چی بگم. تمام حرفاتون مو به مو درسته

استارتر اون برمیگرده ولی بعد از اینکه با چند نفر دوست بشه ببین آیا میتونی بعد چند ماه دیگه یا شاید ی ...

میدونم اهل پسر بازی نیست. خودشم گفت میخوام کلا با هیچ پسری نباشم. حسرت پسر بازی نداشت

البته خدا میدونه اینا چیزاییه که من میدونم

ای بابا خانوم کی گفته حالا برمیگرده

میتونم بپرسم درآمد شما و دوستت  چقدر اختلاف داره ؟ بنظر من دلیل اصلی جداییش  پیشرفت و افزا ...

درامدمون تقریبا برابر بود

اون تو شغلش پیشرفت کرده بود خیلی و توش عالی بود میگفت اگه برم شرکتای رقیب خیلی بیشتر بهم میدن

ولی در کل درامدمون کاملا برابر بود

چه عجیب  یه مدت دیگه هم تلاش کن ببین دردش چیه شاید یه مشکل توی خانواده ش پیش اومده که نم ...

خانوادش که مشکل داشتن. پدر مادرش باهم نمیساختن. اینم میگفت من نمیخوام در آینده مثل مادرم بشم

2706