2737
2734
عنوان

لباس نوزاد توراهیم+عکس😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1216 بازدید | 86 پست

هرجا تاپیک مربوط ب نی نی و بارداریه میپرم توش. چی میشه منم بچه دار شم😞

خدایا شکرت که من رو هم لایق مادر شدن دونستی. کمکم کن بتونم مسئولیتشو ب خوبی به دوش بکشم. بازم معجزه کن و سالم و سلامت ب دستامون تحویل بده.
هرجا تاپیک مربوط ب نی نی و بارداریه میپرم توش. چی میشه منم بچه دار شم😞

انشالله ک همه شماهایی ک منتظرین ب حق این روزای عزیز تا ماه بعد خبر بارداریتونو بدین و دلتون شاد شه ازته دل خودمو کوچولوی وجودم براتون دعا میکنم 🙏🙏😍😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
انشالله ک همه شماهایی ک منتظرین ب حق این روزای عزیز تا ماه بعد خبر بارداریتونو بدین و دلتون شاد شه ا ...

مرسی عزیزم . چی میشه خدا ب حرف دل غریبه ها گوش کن حداقل. ایشالا تو هم بچه ت صحیح و سالم ب دنیا بیاد

خدایا شکرت که من رو هم لایق مادر شدن دونستی. کمکم کن بتونم مسئولیتشو ب خوبی به دوش بکشم. بازم معجزه کن و سالم و سلامت ب دستامون تحویل بده.
مرسی عزیزم . چی میشه خدا ب حرف دل غریبه ها گوش کن حداقل. ایشالا تو هم بچه ت صحیح و سالم ب دنیا بیاد

الهی به حق پنج تن ال عبا خدا هم به شما خم به همه منتظرا یه فرزند صالح و سالم بده!عزیزم تو سجده نمازت همیشه بگو رب هب لی من لدنک زریه طیبه انک سمیع ودعا رب لا تذرنی فردا و انت خیرالوارثین!برای حاجت رواییت ایه الکرسی میخونم

میشه برا ارامشم و زندگیم یه صلوات بفرستین! ممنون
از ته دل از خدا میخوام برات نی نی بده. منم خیلی دلم بچه میخواد.امروز انقد گریه کردم سرم درد میکنه☹

الهی عزیزم انشاالله بحق امام حسین همین زودی بیای خبر خوش مادرشدنتو تو سایت بدی 

داری میای قدمت رو چشامون قلب مامان و بابا😍😘میشه برای سلامتی قندعسلم صلوات بفرستید😊دوستون دارممممم....
2740

ببين اصلا سايزها استاندارد نيستن

من سه دست سايز يك خريدم اما هركدوم اندازه هاش متفاوته 😂😂 تازه مثلا برند خوب هم هستن

چشمي نگاه كن ببين چه سايزي نداري اونو بخر 

فقط سايز صفر ديگه نخر اينو ميدونم 😁

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
2706