2733
2739
عنوان

لباس نوزاد توراهیم+عکس😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1216 بازدید | 86 پست

مبارک باشه گلم بستگی بخودت داره عزیزدلم

من خودم از سایز صفر تا سه از هرکدوم دو دست گرفتم

چندتام سرهمی گرفتم سایز صفر و یک و دو

ی چندتاییم برا انشالله عیدش گرفتم تا تیرماه 

دختر کوچولوی من که عین یه دونه ی بی پناه اومدی توی دل ووجودم ریشه کردی و جوونه زدی و پناه گرفتی بیصبرانه منتظردر آغوش کشیدنتم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آخرای دی یا اول بهمن بدنیا میاد اگه خدا بخاد

عکس بزار زودترگلم  

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "
عزیزم مگه مامان سیسمونی نمیده

واقعا چرا اين رسمارو تمومش نميكنيم ما مي زايم مامان بدبخت پولشو بده خوب مي خواست ادم نمي يورد ديگه شوهراتونو پرو نكنيد 

زندگیم بهتر و بهتر می شود . حالا به سوی بهترین ها پیش می روم .  
2738
آخرای دی یا اول بهمن بدنیا میاد اگه خدا بخاد

ای جانم عکسو بزار زبینیم

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚

عزیزم اینا کافیه سایز کوچیک نخر چون برا اولاش همینا بسع ولی سایز س یا چهارخواستی بخر چون نی نی زود زود بزرگ میش من خودم دوتا صفر گرفتم س تا یک و س تا دو و چهارتا س و چهارتا چهار برا کوچیکیش کارترز هم خوبه همم راحت هسدش

گاهی آدم دلش کمی تعطیلی می خواهدبنشیند کنجی گوشه ای ،جایی برود به گذشته های دور دور. های های دنبال خودش بگردد..💖
2706