2733
2734
عنوان

لباس نوزاد توراهیم+عکس😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1216 بازدید | 86 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه دست ، دو دست خییییلی کمه تند تند لباسش کثیف میشه باید عوض کنی بشوری تا خشک بشه تو اون وضعیت آشفته بعد زایمان باید یه نفر فقط مسئول شستن و خشک کردنشون باشه به نظر من حداقل ۴ دست باید بگیری هر سایزو

2731
ببين اصلا سايزها استاندارد نيستن من سه دست سايز يك خريدم اما هركدوم اندازه هاش متفاوته 😂😂 تازه مث ...

اوهوم منم سایز صفروگذاشتم رو سایزیک جفتشون یکی بودن،،، تازه ی سایز یک گرفتم انگارسایز 3 میخوره بهش قواره ها فرق دارن اصلا

2738
الهی به حق پنج تن ال عبا خدا هم به شما خم به همه منتظرا یه فرزند صالح و سالم بده!عزیزم تو سجده نمازت ...

خیلی ممنون دوست عزیز. مرسی که انقد دلت پاکه. ی دنیا واسم ارزش داره دعا کردنت. خدا هرچی میخوای بهت بده عزیزم.

خدایا شکرت که من رو هم لایق مادر شدن دونستی. کمکم کن بتونم مسئولیتشو ب خوبی به دوش بکشم. بازم معجزه کن و سالم و سلامت ب دستامون تحویل بده.
الهی عزیزم انشاالله بحق امام حسین همین زودی بیای خبر خوش مادرشدنتو تو سایت بدی 

مرسی عزیزم. ایشالا ایشالا. فدات ممنون

خدایا شکرت که من رو هم لایق مادر شدن دونستی. کمکم کن بتونم مسئولیتشو ب خوبی به دوش بکشم. بازم معجزه کن و سالم و سلامت ب دستامون تحویل بده.