2410
2553
عنوان

لباس نوزاد توراهیم+عکس😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1216 بازدید | 86 پست

هرجا تاپیک مربوط ب نی نی و بارداریه میپرم توش. چی میشه منم بچه دار شم😞

خدایا شکرت که من رو هم لایق مادر شدن دونستی. کمکم کن بتونم مسئولیتشو ب خوبی به دوش بکشم. بازم معجزه کن و سالم و سلامت ب دستامون تحویل بده.
هرجا تاپیک مربوط ب نی نی و بارداریه میپرم توش. چی میشه منم بچه دار شم😞

انشالله ک همه شماهایی ک منتظرین ب حق این روزای عزیز تا ماه بعد خبر بارداریتونو بدین و دلتون شاد شه ازته دل خودمو کوچولوی وجودم براتون دعا میکنم 🙏🙏😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
انشالله ک همه شماهایی ک منتظرین ب حق این روزای عزیز تا ماه بعد خبر بارداریتونو بدین و دلتون شاد شه ا ...

مرسی عزیزم . چی میشه خدا ب حرف دل غریبه ها گوش کن حداقل. ایشالا تو هم بچه ت صحیح و سالم ب دنیا بیاد

خدایا شکرت که من رو هم لایق مادر شدن دونستی. کمکم کن بتونم مسئولیتشو ب خوبی به دوش بکشم. بازم معجزه کن و سالم و سلامت ب دستامون تحویل بده.
مرسی عزیزم . چی میشه خدا ب حرف دل غریبه ها گوش کن حداقل. ایشالا تو هم بچه ت صحیح و سالم ب دنیا بیاد

الهی به حق پنج تن ال عبا خدا هم به شما خم به همه منتظرا یه فرزند صالح و سالم بده!عزیزم تو سجده نمازت همیشه بگو رب هب لی من لدنک زریه طیبه انک سمیع ودعا رب لا تذرنی فردا و انت خیرالوارثین!برای حاجت رواییت ایه الکرسی میخونم

میشه برا ارامشم و زندگیم یه صلوات بفرستین! ممنون
از ته دل از خدا میخوام برات نی نی بده. منم خیلی دلم بچه میخواد.امروز انقد گریه کردم سرم درد میکنه☹

الهی عزیزم انشاالله بحق امام حسین همین زودی بیای خبر خوش مادرشدنتو تو سایت بدی 

داری میای قدمت رو چشامون قلب مامان و بابا😍😘میشه برای سلامتی قندعسلم صلوات بفرستید😊دوستون دارممممم....
2714

ببين اصلا سايزها استاندارد نيستن

من سه دست سايز يك خريدم اما هركدوم اندازه هاش متفاوته 😂😂 تازه مثلا برند خوب هم هستن

چشمي نگاه كن ببين چه سايزي نداري اونو بخر 

فقط سايز صفر ديگه نخر اينو ميدونم 😁

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
2706