2737
2734
عنوان

لباس نوزاد توراهیم+عکس😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1216 بازدید | 86 پست
مرسی ازهمه دوستانی ک تبریک گفتن ایشالله هرکی چشم انتظاره همین ماه خبرنینیدارشدنشو بزاره نینی سایت و ...

فدات❤

گاهی آدم دلش کمی تعطیلی می خواهدبنشیند کنجی گوشه ای ،جایی برود به گذشته های دور دور. های های دنبال خودش بگردد..💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بجز اونی ک سایز 2 گرفتم بقیشون ضخیمن 

خوبن پس یکی دو دست هم س و چهار بگیری خوب میش چون معلومم نیس ک نی نی چ سایزی شاید اصن این صفرها اندازش نشد اگ درشت و تپلو باش 

گاهی آدم دلش کمی تعطیلی می خواهدبنشیند کنجی گوشه ای ،جایی برود به گذشته های دور دور. های های دنبال خودش بگردد..💖
2731

من خودم ابان ماه ب دنیا میاد ولی چون ت بندرعباسم لباس گرم اصن نخریدم مامانم گف من از تبریز خودم میخرم براش فقط دو دس صفر و دو دست یک و س دست دو و بقیشو س و چهار خریدم بعلاوه گهواره و پتو قنداق خارجی و پتوی دورپیچ و شیش شیر کریر و کیف و ی چن تام اسباب بازی و بالش شیردهی و...

ای جان دلم ضعف رف واس این لباسا😍😍😍

مرسی عزیزم ایشالله قسمت خودتون تو عکس یجوری افتادن تندتند عکس انداختم ولی انقده گوگولین هوف روزی بیارمیارمشون ناز میکنم میزارم جاش 😍😍💕💕💕💕

2738
عه من و شما با هم هستیم من فک میکنم ۲۰ ی اینا باشه تو سونو زده ۲۸ دی اخه سزارین هستم زودتر میشه

آره عزیزم منم سزارینم انشالله آخرای دی بشه بهتره من از بهمن بدم میاد شما لباس خریدی؟ تکمیل کردی؟ 

عزیزم ببین یه دست صفر بخر 

دوسه دست سایز ۱ بخر

دوسه دستم ۲ و ۳

وتا سرهمی معمولی بخر واسه توخونه سایز ۱و ۲

یه سرهمی زخیم مثلا مخمل یا لی خز دار بخر واسه بیرون رفتن

دوسه تا کلاه بند دار و بدون بند بخر 

مرسی عزیزم ایشالله قسمت خودتون تو عکس یجوری افتادن تندتند عکس انداختم ولی انقده گوگولین هوف روزی بیا ...

مرسی فداتشم...منم باردار بودم روزی دو سه بار لباسارو میاوردم از تو ساک درمیاوردم نگا میکردم بوسشون میکردم بعضیوقتاهم بغلشون میکردم میخوابیدم.....هیییییییی دورانی بود واس خودش....انشاالله قسمت همه منتظرا💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  

گلم فک‌کنم سایز ۰ بازم میخوای

چون نی نی تا وزن بگیره و سایزش ۱ بشه طول میکشه و اگه یکوقت جیش کرد تو لباسش و یا بالا اورد زود به زود عوض کنیو بشوری

بعد سایز ۰ های الان تا سایز ۱ هم اندازشونه چون خیلی بزرگ‌میدوزن

ولی بستگی به وزنه بچه داره

الان بچه خواهر شوهرم ۴۰ روزشه و هنوز سایزش صفره

🌸اللهم صل علی محمد و آل محمد 🌸👇     لینک تاپیک های مفید🔗    ❤خدایا شکرت💚خدایا شکرت💚خدایا شکرت🌸لطفا کتاب خوب سراغ داشتید بهم معرفی کنید🤩🤩🤩🤩 دعای افزایش رزق و روزی👈یا رازِقَ الْمُقِلّینَ وَ یا راحِمَ الْمَساکینَ وَ یا وَلِیَّ الْمُؤْمِنینَ وَ یا ذَا الْقُوَّةِ الْمَتینَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ اَهْلِ بَیْتِهِ وَارْزُقْنی وَ عافِنی وَ اکْفِنی ما اَهَمَّنی. ❤سلام بر حسین                                                                                    السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین❤یا ابوالفضل العباس ادرکنی💚یا رقیه💚یا علی اصغر🤩💚
آره عزیزم منم سزارینم انشالله آخرای دی بشه بهتره من از بهمن بدم میاد شما لباس خریدی؟ تکمیل کردی؟&nbs ...

من سه چهار دست خریدم

دختر اولمم خیلی لباس ازش مونده که نو نو اصلا نپوشیدم البته لباس خونگی 

امشب میرم بیرون واسش لباس بخرم و یک پتو نرمینه

دخترم ۲۱ ماهشه وقتی بشه دوسال و ده روز ابجیش دنیا میاد

میشه برا منم دعا کنین مامان بشم لطفااااا

از ته دل از خدا میخوام برات نی نی بده. منم خیلی دلم بچه میخواد.امروز انقد گریه کردم سرم درد میکنه☹

خدایا شکرت که من رو هم لایق مادر شدن دونستی. کمکم کن بتونم مسئولیتشو ب خوبی به دوش بکشم. بازم معجزه کن و سالم و سلامت ب دستامون تحویل بده.
2706