2733
2739
عنوان

شما ها مشکلات زناشوییتون رو به خانوادتون میگید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3954 بازدید | 176 پست
جدی میگم خوب کردی

مرسی که درکم کردی 

بخدا خودمم خجالت میکشم از بابام

کدوم دختری به باباش روش میشه این چیزا رو عنوان کنه 

ولی از نظر روحی داغون شدم ، بخدا تنگی نفس کرفتم از بس بغض کردم .

الان که ارومتر شدم پشیمونم .میگم من ابروی خودمو بردم. الان بابام جه فکری میکنه؟ میکه دختره چقدر  لنگه رابطه است😔😔

منم همین بودم ،همش دلسترمبخوردم که میگفتم سردیه که اذییت نشم ،انقدر توخودم ریختم که بعدها حسم مرد وف ...

منم میخام فکر کنم هم خونه ایم ولی بدبختی نمیتونم

این حسه عوضی، نمیزاره راحت باشم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

افرین  منم همیشه میگم به شوهرم که نیاز جنسی مثل غذا خوردن کاملا طبیعیه و حق همه هستش. حای یه و ...

اصلا از مطرح کردنش با پدرت پشیمون نباش. خیلی زودتر باید یا مداوا میکرد یا جدا می‌شدید.

سفت وایستا مداوا کنه. اگرم دیدی نمیشه تا جوانی برو دنبال زندگیت. اساس و شالوده زندگی مشترک س.ک.س هست. اگه رختخوابتون گرم باشه زندگیتون گرمه. اگه نباشه فاتحه اون زندگی رو بخون

مردی که نتونه تامین جنسی کنه مرد نیست

متاسفانه هرچی رو که ممد نبود و ندید، ما هستیم و داریم با کیفیت ۱۰۸۰ می‌بینیم!!
مرسی که درکم کردی  بخدا خودمم خجالت میکشم از بابام کدوم دختری به باباش روش میشه این چیزا رو ع ...

نه اصلا هم این فکر رو نمی کنه آدم مشکلش رو به خانوادش نگه به کی بگه 

خدایا شکرت لطفا برای سلامتی دخترم صلوات بفرستین
2728
شاید دوستت نداره

شایدم 

ولی رفتاراش خیلی باهام رمانتیکه و خداییش بجز این مساله هیچی برام کم نمیزاره

ولی من حتی نمیتونم دلمو به بقیه چیزای مثبتش خوش کنم چون ارضام نمیکنه و بدتر حریصم کرده

اصلا از مطرح کردنش با پدرت پشیمون نباش. خیلی زودتر باید یا مداوا میکرد یا جدا می‌شدید. سفت وایستا م ...

من الان خونه بابام هستم 

امروزم قراره شوهرم بره دکتر 

من بمونم هنوز یا برگزدم خونه خودم؟ اخه شوهرم همش میکه تو برگرد من قول میدم این بار جدی پیگیری کنم

منم میخام فکر کنم هم خونه ایم ولی بدبختی نمیتونم این حسه عوضی، نمیزاره راحت باشم

اگه اخلاقهاش خوبه ودوستت داره ومردزندگیه به نظرم ندید بگیرشوهرمن تازه طلبکارم بودبهش میگفتم ،میگفت من سنم الاست احتیاج به همدم دارم فقط،اخلاق نداشت،دست بزن،خسیس،تن لش،بی مسئولیت بوداخرشم گندش درامدآقاخائنم هست ،هرچندواسه پول خرج کردنهاش باهاش میمونن ،ولی اگراخلاق داشت وانسان بود من بااین مشکلش کنارامده بودم

خدایا،تو بساز،توبسازی قشنگتره❤
2740
من الان خونه بابام هستم  امروزم قراره شوهرم بره دکتر  من بمونم هنوز یا برگزدم خونه خودم؟ ...

والا اون به شناختت از همسرت برمیگرده. اگه اعتماد داری میره مداوا یا برگردی بابت حرفی که به پدرت زدی خونت رو به شیشه نمیکنه برو.

من بودم تا پرونده پزشکی باز نمیکرد و تا مراجعه اولش به پزشک ثبت نمیشد نمیرفتم.

راستی از سوابق پزشکیشم رونوشت تهیه کن. اگه مداوا نشد و خدایی نکرده نتونستید زندگی کنید برای اثبات ناتوانی جنسیش تو دادگاه و اخذ حق طلاق کمک حالت میشه

متاسفانه هرچی رو که ممد نبود و ندید، ما هستیم و داریم با کیفیت ۱۰۸۰ می‌بینیم!!
من سه سال تحمل کردم  حالا مشکل جنسیش به یه طرف ، من بیشتر از این عذاب میکشیدم که رابطه رو برای ...

شوهرت خیلییییییی بی ملاحظه بوده

خوب کاری کردی گفتی هم مشکلت رفع شد هم شوهرت فهمید تو حامی و پشتیبان داری نمیتونه هر بلایی سرت بیاره

اون چه زندگی که گرو کشی کنه و ازت باج بخواد

خوب کاری کردی

به حرف اینام گوش نده که میگن وااااای چطوری روت شد وااااای چطوری گفتی

اینا خودشون مشکلی براشون پیش بیاد خجالت و حیارو کنار میذارن میرن همه جا جار میزنن تو که فقط به آدم قابل اعتماد گفتی اشکالی نداره

کار درست رو لیموشیرین میکنه،دیر سین کنی یه کاری میکنه اصلا دیگه طرفشم نری  
والا اطلاع ندارم  ولی خودارضایی داشته

شاید یکی از دلایلش همین باشه البته تقریبا همه پسرا همینجورین مجردیشون اگه خیلی شدید باشه تو زندگی مشترکشون مشکل ایجاد میشه

مجردیش مثلا خاطره تجاوز چیزی نداشته ?مشکلش روحیه جسمی نیست 

اصلا با تو ارضا میشه

🖤
آخه عزیزم واقعا برای مردها بدترین،، حس ولی آخه بگو دکتر برا جیه،، حداقل قایمکی برید 

دقیقا هیچکس نمیدونس و‌من حتی داروهاشو تو قوطی های قرص فارماتون و‌زینک ریختم ک‌کسی شک‌نکنه

هر لحظه ای که به چیزی که مردم فکر می کنن اهمیت بدی، همون قدر از خودت دور میشی…
چرا نميتونن؟؟چرا اينجوري ميشن؟؟شوهر منم دوماهه خيلي بد شده دوماهه عروسي كردم

عزیزم فشار عصبی بیشتر بخاطر فکر و‌خیال زیاده نگران نباش ارامش رو‌تو خونت حفظ کن درست میشن

هر لحظه ای که به چیزی که مردم فکر می کنن اهمیت بدی، همون قدر از خودت دور میشی…
چراولی به زورقرص واسپری ولی مشکل داشت ،زودانزالی داشت شدید،من هیچوقت حس رضایت نداشتم اوایل عروسیمون ...

شوهر منم زود انزالی داشت از اول الانم داره اما الان یاد گرفته جلوی خودشو نگه میداره بعضی موقع یه بار ارضا میشه ده مین دیگه دوباره س ک س میکنه که منم ارضا کنه یا اینکه امشب که باهام هست دوباره فردا اینکارو میکنه دیگه دیر ارضا میشه در کل حالتو درک میکنم خیلی بده منم یه روزایی مثل تو رو داشتم و عذاب کشیدم 

خدایا پول بده پول ،بعدشم معرفت خرج کردنشو هم بده🤩
2706