2737
2739

سلام 

بچه ها من چند وقت پیش با همسرم دعوا کردم 

وقتایی که عصبانی ام باید بزنم از خونه بیرون. شوهرم جلوی منو نگرفت،منم جایی نداشتم برم و رفتم خونه بابام

خلاصه مشکلات خودمو شوهرمو بهشون گفتم 

خیلی داغ بودم 

بهشون گفتم شوهرم مشکل جنسی داره 

الان که یکم گذشته حس بدی دارم ، با اینکه بابام مجبور کرد شوهرمو بره دکتر و خوب شد،چون شوهرم تحت هیچ شرایطی قبول نمیکرد بره دکتر

ولی با این حال پشیمونم و میگم کاش نمیکفتم.

شما هم این حس رو تجربه کردید؟

نه من به هیچ وجه نمیگم

چون خودمون آشتی میکنیم و همه چی یادمون میره اما مشکل و دعوای ما هیچوقت از ذهن پدرو مادرمون پاک نمیشه

واقعا چطوری روت شد مشکل جنسی شوهرت رو به بابات گفتی من که فکرشو میکنم از خجالت آب میشم🥴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم گفتم یه بار و پشیمون شدم.هیچ کاری برام نکردن.تو خوب کردی گفتی به نظرم چون خانواده ت کمکت کردن.عذاب وجدان نداشته باش

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
2740

هرگز

جنسی که هیچ تو این ۶ سال خدا شاهده در عدم حضورش تعریفشم نکردم اصلا. دوس ندارم پشتش حرف بزنم 

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹

من چند بار وقتی بحثمون میشد به خواهرام میگفتم ولی بعد که دیدم به ضرر خودمه الان سرمم بره به هیچکس نمیگم حتی اگه قهر باشم جلوی همه وانمود میکنم مشکلی نداریم

❤️ ‏قسمت بشه كنارش درگير آرامش بشيد ❤️

نه نمیگم هیچ وقت . اما خواهر شوهرم مشکلات جنسیش رو به شوهرم میگه😐

خون می چکد از دیده درین کنج صبوری                                               این صبر که من می کنم افشردن جان است
2706