2733
2734
عنوان

شما ها مشکلات زناشوییتون رو به خانوادتون میگید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3954 بازدید | 176 پست
منم شوهرم اصلا راضی نمیشد بیاد دکتر  با پررویی تمام میکفت من اینجوری راحتم و تازه میکفت تو مشک ...

من مشکلات جنسی نه ولی خیلی مشکلات داشتیم خیلی با من دعوا میکرد سر هیچو پوچ ها ولی سری اخر دیگه بریدم رفتم همه چیو ب پدرم گفتم اونم حمایتم کرد از وقتی برگشتم به نسبت خیلییییی بهتر شده بعصی وقتا میگم شکستمش پیش پدرم مادرم خانواده ام ولی چاره ی دیگه ای نزاشته بود برام بیخیال دیگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرت خیلییییییی بی ملاحظه بوده خوب کاری کردی گفتی هم مشکلت رفع شد هم شوهرت فهمید تو حامی و پشتیبان ...

میدونی چیه من راه دیگه ای نداشتم 

شوهرم اصلا راضی نمیشد بیاد دکتر و همش میگفت من هیچ مشکلی ندارم و تو مشکل داری که همش فکر میکنی زندگی س. ک.س 

خودمم یه بار رفتم دکتر ولی کفت اول باید شوهرت بیاد تا بفهمم مشکلش چیه.

هر راه دیکه ای هم مول ارایش کردن و دلبری کردن و خیلی چیزای دیگه رو انجام میدادم ولی اصلا براش مهم نبود 

شاید یکی از دلایلش همین باشه البته تقریبا همه پسرا همینجورین مجردیشون اگه خیلی شدید باشه تو زندگی مش ...

نمیدونم که قبلا تجاوز رو تجربه کرده یا نه 

ولی با من ارضا میشد، ولی ببخشید بعد از ارضا شدن خیلی سرد و بی روح میشد. 

2731
نمیدونم که قبلا تجاوز رو تجربه کرده یا نه  ولی با من ارضا میشد، ولی ببخشید بعد از ارضا شدن خیل ...

فقط مشاور میتونه مشکلتونو حل کنه باید بفهمه دقیقا چشه دلیل این رفتاراش چیه

🖤
امروز رفت دکتر اورولوژی  بهش یه دارو داد که برای تقویت جنسی

روانشناس باید حتما ببریش تو داری نعوذ داره ولی رابطه ندارین اگه بهشم فشار بیاد باز ممکنه رابطه نخاد مشکلش ریشه ای باید حل بشه

🖤
روانشناس باید حتما ببریش تو داری نعوذ داره ولی رابطه ندارین اگه بهشم فشار بیاد باز ممکنه رابطه نخاد ...

اره اتفاقا منم همینو گفتم 

شوهرم نه مشکل زود انزالی داره نه نعوظ 

والا خودمم گیجم

2740
شوهر منم زود انزالی داشت از اول الانم داره اما الان یاد گرفته جلوی خودشو نگه میداره بعضی موقع یه بار ...

شوهرمن کلاناتوانی داشت ،توی همه چیز،هم جسمی هم روانی،بدنشم مشکل داشت،مشکلش یکی ودوتانبودکه آدم چشم پوشی کنه،اون چندباررابطه ام به زورقرص و....بود،بیماربودکلا.بعدم فکرمیکنی به فکرمن بود؟اصلابراش مهم نبودمنم ارضاشدم یانه،بلدنبودکلاچطوربازن بایدرفتارکنه

خدایا،تو بساز،توبسازی قشنگتره❤

عزیزم کل تاپیکت رو خوندم 

اول اینکه افرین ب این نجابت و تعهدی ک با این همه فشار پاش وایسادی،و دوم اینکه تحمل کردن هم حدی داره ک حدش برا تو تموم شده بود،دوم اینکه درست مطرح کردن چنین مسائلی با خانواده سخته،ولی قطعا گفتنش ،بهتر از خودخوری کردنه،الانم ک شوهرت احساس خطر کرده ،پا به پاش بیا ،و کمکش کن ک هر مشکلی داره اعم از روحی و یا جسمی حلش کنه،وقتی میبینی همسرت داره برا خوشحالی تو تلاش میکنه ،تو هم کم کم دلگرم میشی ،در پایان هم امیدوارم مشکلت ب زودی زود حل شه عزیزم 

برام دعا کنید خدا،به من عزت بده دوستان،تعز من تشا و تذل من تشا  
عزیزم کل تاپیکت رو خوندم  اول اینکه افرین ب این نجابت و تعهدی ک با این همه فشار پاش وایسادی،و ...

مرسی از وقت و نظرت دوستم

منم تصمیم کرفتم حالا که اون میخاد دکتر بره، کمکش کنم 

میخام همه راه ها رو امتحان کنم که بعدها پشیمون نشم.