2737
2734
عنوان

شما ها مشکلات زناشوییتون رو به خانوادتون میگید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3970 بازدید | 176 پست
یعنی اینکه نعوظ داره تحریک شده؟  پس چرا اون موقع هم دلش نمیخاسته رابطه داشته باشه؟ خب منم واس ...

فکر میکنم شده. یه حسی مثل ارگاسم خانمها.

همسرت مشکل داره. بعضی عشقها رمانتیکه بدون رابطه جنسی.شوهرشما اینجوریه حالا اینکه علتش چیه یه مشاور باتجربه لازمه.

یا فکر میکنه رابطه جنسی چیزی از اقتدارش کم میکنه یا شمارو دوست نداره یا کسیو داره یا مشکل جسمی داره .... باید دکتر کشفش کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
کلا ارتباط تنون چقدز ماهی یکبار دوماهی یکبار 

خیلی کم 

شاید چهار ماه یکبار.

بیشترش از نظر روحی اذیت میشم

وای یه وقتایی ببخشید بعد از تموم شدن دوران پریودیم خیلی دلم میخاست رابطه داشته باشیم ولی اون همش بهانه میورد و بی اهمیتی میکزد. اون روزها برام خیلی روزهای سختیه

خب حق داری این مرد نه تنها بیماره بلکه از بیماریش لذت میبره در صدد درمانم نبوده. باهاشم به شما آسیب ...

افرین 

منم همیشه میگم به شوهرم که نیاز جنسی مثل غذا خوردن کاملا طبیعیه و حق همه هستش. حای یه وقتایی دعوامون که میشد میکفتم تو وظیفه داری و نباید بابتش از من باج بگیری. 

اصلا شوهرم یه وقتایی دعوا راه مینداخت که من از اون ناحیه بیشتر اسیب ببینم. خس میکردم لذت میبره.

یعنی چهار ماهی یکبار وای،،،، بعد هیچ گونه مشکل نعوظ و انزال نداشت 

نه اصلا مشکل نعوظ و انزال نداره

تازه ببخشید مثلا رابطه رو تا دو ساعت هم ادامه میداد

ولی بعدش که تموم میشد من میگفتم دوست دارم بغلم کنی ،ولی اون میکفت مردها بعد از اینکه ارضا بشن دیگه حسی ندارن به زنشون.

2740
ببخشید یعنی التش بلند نمیشد؟

چراولی به زورقرص واسپری ولی مشکل داشت ،زودانزالی داشت شدید،من هیچوقت حس رضایت نداشتم اوایل عروسیمون خیلی اذیت میشدم اعصابم بهم میریخت مدام بهونه میگرفتم ازهمه چیز،ولی بعدهاعادت کردم میگفتم فکرمیکنم هم خونمه،تازه روزی پنج تاتخم مرغ،هفت مغز وفلفل وقوتو،ارده شیره موز،......همه گرمیجاتومیخوردولی دست خودش نبود دیگه مریض بودبیچاره

خدایا،تو بساز،توبسازی قشنگتره❤
چراولی به زورقرص واسپری ولی مشکل داشت ،زودانزالی داشت شدید،من هیچوقت حس رضایت نداشتم اوایل عروسیمون ...

منم مثل شما خیلی به اعصابم فشار میاد 

همش کلافه ام 

همش بغض دارم 

خیلی کم  شاید چهار ماه یکبار. بیشترش از نظر روحی اذیت میشم وای یه وقتایی ببخشید بعد از تموم ...

منم همین بودم ،همش دلسترمبخوردم که میگفتم سردیه که اذییت نشم ،انقدر توخودم ریختم که بعدها حسم مرد وفکرمیکردم هم خونه هستیم

خدایا،تو بساز،توبسازی قشنگتره❤
2706