2733
2739
عنوان

ب.کا خانوما فقط بیان

629 بازدید | 40 پست

بچه ها من ۱۸ سالمه اصلا رابطه نداشتم ..

ی مدت خارش گرفتم از روی کنجکاوی رفتم با اینه چک کردم 

بکارتم گرده ولی یه گوشش بازه و انگار پاره شده 

به نظرتون اسیب دیده؟ .متاسفانه نمیشه برم دکتر ممنون میشم کسی ک اطلاع داره راهنماییم کنه حالم بده خیلی

سلام چطوری دیدیش اخه!

همه دخترا یکم سوراخه ک خونه پریود ازش بیاد طبیعیه!

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا اینقد خودتونا نگا میکنین؟!!!!من تاالان که ۳۰سالمه خودمو نگا نکردم

اه

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2731

چطوری چک میکنید

من میترسم 😂

حالا اسیب هم دیده باشه رابطه که نداشتی ناراحتی،گناهم نکردی

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید

دخترجان اون اصلا قابل رویت نیست

ترکیده هستم با احترام،،،،لطفا اگه منطقی نیستی روی من ریپلی نکن مرسی....اعتقادم اینه کههههه کاااششش زندگی دنده عقب داشت،مرسی وقت گذاشتی امضامو خوندی😊🌱❤️
2740
چرا اینقد خودتونا نگا میکنین؟!!!!من تاالان که ۳۰سالمه خودمو نگا نکردم اه

منم ۱۹م میترسم 

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
چرا اینقد خودتونا نگا میکنین؟!!!!من تاالان که ۳۰سالمه خودمو نگا نکردم اه

اون ناحیه هم مثل هر عضو دیگه بدن هست دیگه

اتفاقا باید باهاش آشنا باشید

❌️فارغ تحصیل کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی❌️ جدید نیستم. پارسال بخاطر اظهار عقیده م لغو کاربری شدم✌🏼 کاربری قبلیم هم که واسه سال ۹۶ بود بخاطر بحث با خانومی که طرفدار صیغه بود بسته شد. و من الله توفیق😊
2706