2737
2739
عنوان

با این دختر عمو همسر باید چه کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 208510 بازدید | 453 پست

عزیزم به جای سوال پرسیدن ازش باید اول عکسو به همه فامیل خودشو خودت نشون میدادی بعدشم میرفتی جرش میدادی

البته منم اگه تو موقعیت تو بودم مثل احمقا میشدم لال میشدم اصلا یه جوری برخورد میکردم که خودم محکوم میشدم . آرامشتو حفظ کن و حقتو بگیر . الآن غلط اضافه میکنه فردا میخواد چیکار کنه

برگ پاییزی زرد و خسته ام تنهای تنها در حال سقوط🍂                         
توام از استوری دختر عموعه شات بگیر یه استوری بزار بگو خوب نیس چشمت دنبال شوهر مردم باشه و ... بعدم ت ...

اگه تو نبودی کی راه حل میداد اخه ایول دمت گرم👌👌👌👌

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقد بی سیاستی بهش زنگ زدی..همون استوری رو بقول کاربرا بذار اونو تگ کن بگو سرت تو کارت باشه وگرنه من میدونم و تو

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!
2728

کارت چبه که مشتری داری؟آرایشگری؟

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
عزیزم به جای سوال پرسیدن ازش باید اول عکسو به همه فامیل خودشو خودت نشون میدادی بعدشم میرفتی جرش میدا ...

اصلا فایده نداره بدتر گند میخوره به زندگیم 

عشق  اون لحظه ای حس کردم که همه دنیا گفتن نه اما اون با عشق آغوشش باز کرد گفت تو بخوای اره💋💋 
منم اصلا حالم بد شد کلی هم مشتری داشتم و عصابم داغون بعد زنگ زدم دوباره به دختر که استوری حذف کن گفت ...

وا وای وای گند زدی که گننننند. عوض این زنگ ها باید چن تا استوری عاشقونه و دلتنگی، ازین آبکی های خیلی حال به هم زن عاشقونه میذاشتی با فونت بزرگ هم مینوشتی چشم حسودا زندگمون کور بشه الهی به حق این ماه عزیز مخصوصا حسوده ی منظور 😐😐😐😐

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
2740

وای یعنی شات نگرفتی؟ 

تو اون موقعیت داشتی داد میزدی شوهر منه؟!!! مگه بچه هستین اونم کلوچه ست؟ بابا مهرداده ها آدمه

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  

به نظرم حالا كه انقدر پررو و وقيحه به مادر يا پدرش اطلاع بده

من دوباره برگشتم اما اینبارم موفق شدم💪🏻حالم خوبه✨خدایا شکرت که دستمو گرفتی.همیشه هوامو داشته باش.خودمو با خیال راحت به خودت سپردم🤍🤍🤍🤍گاهی جواب بدی آدما نه خوبیه نه بدی و نه حتی مثل خودشون رفتار کردن،جوابش فقط حذف اون آدماس😏
منم اصلا حالم بد شد کلی هم مشتری داشتم و عصابم داغون بعد زنگ زدم دوباره به دختر که استوری حذف کن گفت ...

خاک تو سرت اگر نری محلشون داد نزنی هرزه دست از سر شوهرم بردار ...ببخشید رک گفتم

دخترم یعنی دنیام همسرم یعنی زندگیم
بعد کلی جیغ زدم دعوا که خاک تو سرت یعنی چی هی میگفا هیچی نشده گفتم یعنی تو بهترین اونی 😢😢😢 گفت ن ...

تو هم با پسر عموت هماهنگ كن يه عكس ازت بزاره استوري بعد بگو منم دخترعموشم

2706