2733
2734
عنوان

با این دختر عمو همسر باید چه کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 208514 بازدید | 453 پست

بعد کلی جیغ زدم دعوا که خاک تو سرت یعنی چی هی میگفا هیچی نشده گفتم یعنی تو بهترین اونی 😢😢😢

گفت نه چه ربطی داره تو درک نمیکنی من پسر عموشم😭😭😭

عشق  اون لحظه ای حس کردم که همه دنیا گفتن نه اما اون با عشق آغوشش باز کرد گفت تو بخوای اره💋💋 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

مطمئن باش در حال حاضر فقط تو کلوز فرندش خود تو هستی که ببینی بسوزی 

در کل مرض داره محلش نذار خودش بسوزه

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
2740

توام از استوری دختر عموعه شات بگیر یه استوری بزار بگو خوب نیس چشمت دنبال شوهر مردم باشه و ... بعدم تو استوریت تگش کن بزار همه فامیلاتون ببینن ابروش بره شاید دست و پاشو جمع کنه

مربی بدنسازی ام 💪 برنامه چربی سوزی و عضله سازی با هزینه کم میدم 😊
بعد کلی جیغ زدم دعوا که خاک تو سرت یعنی چی هی میگفا هیچی نشده گفتم یعنی تو بهترین اونی 😢😢😢 گفت ن ...

بگو غلط کردی 

بعدشم اسی اون استوری کرده تو با شوهرت دعوا گرفتی با دخترعموش باید دعوا میکردی باید به نته باباش میگفتی تربتش کنن

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
بعد کلی جیغ زدم دعوا که خاک تو سرت یعنی چی هی میگفا هیچی نشده گفتم یعنی تو بهترین اونی 😢😢😢 گفت ن ...

بگو بلشه الان به پسر عموم میگم قربون صدقم بره ببینم عادی رفتار میکنی

دخترم یعنی دنیام همسرم یعنی زندگیم

منم اصلا حالم بد شد کلی هم مشتری داشتم و عصابم داغون بعد زنگ زدم دوباره به دختر که استوری حذف کن گفت چی مگه اصلا به تو چه هرزه و.....😩😩هرچی میگفتم مهرداد شوهر من یعنی چی بهترین و بوس میخندید 

عشق  اون لحظه ای حس کردم که همه دنیا گفتن نه اما اون با عشق آغوشش باز کرد گفت تو بخوای اره💋💋 

بگو چرا درک نکنم ِ.منم فردا عکس پسرعمومو میگزارم استوری میزنم گلم مراقب خودت باش .. تا قشنگ درک کنی منم دختر عموشم

2706